Sitemize hoşgeldiniz…

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

islami Sohbet

islami Sohbet Mobil Chat Odaları

islami sohbet amaçlı insanların biraraya gelerek canlı mobil üzerinden rahatça girebilip sohbet edebildikleri chat odalarımızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.Dj arkadaşların çaldığı ilahileri, şarkı ve türküleri dinleyerek arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz.Odalarımızda seviyeli sohbetler olup müslüman arkadaşlarımız odalarda genel sohbet edebildikleri gibi anlaşabildikleri kişilerle özeldende birebir sohbetler edebilmektedir.internetin ve telefonun herkeste olduğu bu zamanda  seviyeli sohbet ve arkadaşlıkların yaşandığı bu güzel sohbet odalarında sizde yerinizi alın.

Dini Sohbet Mobil Chat Odaları

Dini sohbet odalarımızda,musluman arkadaşlarla musluman sohbet mobil chat yapabilirsiniz.

islami Forum ve Dini Forum Sitesi

islami bilgilerin , şiir ve paylaşımların yapıldığı islami forum ve dini forumlardaki konularımıza sayfanın aşağısından veya ust kısımda yer alan islami forum kısmından erişebilirsiniz.

 

ŞEYTANIN HİLELERİ - ŞEYTANIN GÖREVLERİ - ŞEYTANIN ÇOCUKLARI


Şeytanın Hileleri 1. BÖLÜM

ŞEYTANIN HİLELERİ – ŞEYTANIN GÖREVLERİ – ŞEYTANIN ÇOCUKLARI

Bismillahirrahmanirrahim

Karı koca arasını bozan şeytan’ın adı DASİMDİR.Selamsız  eve girilirse o da girer ve ufak şeylerden tartışma çıkarır.Hz ömer radıyallahuanh

 

Şeytanın Hileleri

Şeytanın çocukları neler yaparlar ?

1-Çocuğunun adı Müdhiştir.

Bunu , ilim sahiplerinin peşine salmıştır.Onları , çeşitli  arzuların peşinde koşturur durur.

2.Çocuğunun adı Hadis’tir.

Bunu namaz kılanlara salar.Gider, namaz kılanlara unutkanlık verir.Namazda , sağa sola baktırır.Kendisine esneme verir.Tepikletir ve uyutur.

3-Çocuğunun adı zelbenundur.

Bu da çarşı pazardakilere musallat olmuştur.Onlara ; eksik tartmayı, yalan söylemeyi emreder.Yani ; alışta ve satışta , malını sattığı zaman , güzel göstermeye çalışmasını ve onu övmesini emreder.

4- Çocuğunun adı Beterdir.

Bu da yaka yırtmak , yüz tırmalamak işine bakmaktadır.Bilhasa musibet (olüm ve benzeri hallerde) ah vah etmeyi emreder.Böylece , o kimsenin uğradığı musibetten alacağı ecir hiç olur.

5-Çocuğunun adı Menşut’tur.

Bunun işide yalan haber , dedikodu , çekiştirmek , gammazlamaktır.

6-Çocuğunun adı Vasim’dir

Bunun görevide bir başladır işi için sahib-i dübür tabilir kullanılır.Erkelerin bir yerine geriden üfler şişirir, kadınların başka yerine üfler durur.Sonunda , kadını zor durumda bırakır ; onları birbiri ile zina etmeye kadar vardırır.

7- Çocuğunun Aver’dir.

Bunun işi hırsızlıktır.Hırsıze şöyle der ; çal da borcunu öde , ihtiyaçlarını gider.Hiç olmazsa edep yerin kapacak kadar giyimin olur.Sonra tövbe edersin.

KAYRA..

Sitemizdeki diğer islami forum ve Dini Hikaye yazılarına ulaşmak için Tıklayınız.Bir cevap bırakın.