islami Sohbet Odaları Dini Chat Sitesi

Sohbet Girişi


islami sohbet giris
islami sohbet giris
* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
mirc indir

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Nur Sohbet Chat mobil islami dini Sohbet Odaları Sitesi


Nur Sohbet

Nur Sohbet

Nur Sohbet odaları olarak islami ve dini mobil sohbet odalarında keyifli zaman gecirebilirsiniz. islami sohbet adına sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyadan islami sohbet ve dini sohbet adına paylaşımlarda bulunmak ve sohbete katılmak isteyenler sitemizde buluşuyor. Sohbet chat odalarında muhabbet ederken islami radyomuzdan ilahi ve en güzel şarkıları dinleyebilir , islami oyun kanallarımızda yarışabilirsiniz. Sizler için en eğlenceli ortamı oluşturduk.

Nur Sohbet islami Chat

Nur Chat islami sohbet odalarımızda sohbet etmek için sitemizi hergün yüzlerce kişi ziyaret etmektedir. Özellikle Sitemizde ağırlıklı olarak islami sohbet adına paylaşım ve sohbetler yapılmaktadır. Dünyanın heryeri ve ağırlıklı olarak türkiyenin heryerinden müslümanlar dini sohbet adına sitemizde buluşmaktadır. En önemlisi Müslüman Sohbet adına sizlere en iyi ortamı sağlıyoruz.

Sitemize Dünyanın heryerinden girişler olduğu gibi özellikle Türkiyede TR Sohbet , tüm illerinden Ankara islami sohbet gibi , Kelebek islami sohbet , Geveze islami sohbet , Yazgülü islami sohbet gibi aramalardanda girip islami sohbetlere katılan arkadaşlarımız mevcuttur.

Nur Sohbet Chat

Nur Sohbet Chat

Nurchat Dini Sohbet

Nurchat Dini Sohbet odalarımızda tüm müslüman kardeşlerimizi bir araya getiriyoruz. Müslüman bir ülkede İslam alemi adına oluşturulan en eski ve kaliteli sohbet ortamıyız.

Bu konuda internette birçok sohbet ortamı bulunmaktadır. Bunların hemen hemen hepsi genel sohbet ortamıdır. Buralarda Cinsel içerikli ve seviyesiz sohbetler yer almaktadır. Bugün google de Nur Sohbet , Nur Chat , islami sohbet , islami chat gibi kelimelerle arama yaptığınızda ilk sayfadaki tüm siteler sizi genel sohbet sitelerine yönlendirmektedir. Bu nedenle bu ortamlarda her türden insan olduğu için seviyesiz ve cinsel sohbetlerle özelinizden rahatsız edilmektesiniz. Buda müslüman insanların canını sıkıp bu tip ortamlardan internetten soğutmaktadır.

Bunların sebebi ise her kelimede olduğu gibi bu kelimelerde de ilk sayfalara gelebilmek için maddi yatırım gerekmesidir. Bunuda sağlamak için sunucuda admin , kanal sahipliği ve yetkiler ücret karşılığında satılmaktadır. Bunları insanların alması para vermesi için bu ortamın kalabalık ve çok insanın olması gerekmektedir. Bu ortam nekadar kalabalıksa bu yetkiler okadar fazla ücretle satılabilmektedir. Bu yüzden bu ortamlar her insanı bu ortamlara alakarak userini çoğaltmaktadır. Buda hem ücret vermeyen insanların her hizmetten yararlanamamasına hemde müslüman kardeşlerimiz ve seviyeli sohbet etmek isteyen insanları mağdur etmektedir.

En önemlisi islami sohbet adına acılıp genel olarak müslümanlara hitap edip , cinsel ve farklı düşüncelerdeki kişileri siteden tamamen uzaklaştıran site sayısı oldukca az olup bir elin parmağını geçmemektedir. Bunun sebebi bu konuda az kişinin siteye girmesi ve buna bağlı maddi bir geliri olmamasıdır. Bunun dışında global sohbet sitelerinin googlede ilk sıralardaki islami sohbet gibi ek sayfalarla reklamla vs bu insanlarıda kendi sitelerine sokmasıdır.

Bu nedenle sitemiz bu konuda öne çıkmaktadır. islami sohbet islami chat dini sohbet ve paylaşım konularında sizlere tamamen ücretsiz en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sitemizin tüm giderleri yönetim kadrosundaki gönüllü kişilerce karşılanmaktadır. Tarihimiz boyunca kimseden hiçbir yetki ve hizmet için ücret talep edilmeyip bundan sonrada yapılmayacaktır. Tüm hizmetlerimizden herkes adil ve eşit şartlarda ücretsiz ve en kaliteli şekilde faydalanabilmektedir.Bir cevap bırakın.