Sitemize hoşgeldiniz…

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

islami Sohbet

islami Sohbet Mobil Chat Odaları

islami sohbet amaçlı insanların biraraya gelerek canlı mobil üzerinden rahatça girebilip sohbet edebildikleri chat odalarımızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.Dj arkadaşların çaldığı ilahileri, şarkı ve türküleri dinleyerek arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz.Odalarımızda seviyeli sohbetler olup müslüman arkadaşlarımız odalarda genel sohbet edebildikleri gibi anlaşabildikleri kişilerle özeldende birebir sohbetler edebilmektedir.internetin ve telefonun herkeste olduğu bu zamanda  seviyeli sohbet ve arkadaşlıkların yaşandığı bu güzel sohbet odalarında sizde yerinizi alın.

Dini Sohbet Mobil Chat Odaları

Dini sohbet odalarımızda,musluman arkadaşlarla musluman sohbet mobil chat yapabilirsiniz.

islami Forum ve Dini Forum Sitesi

islami bilgilerin , şiir ve paylaşımların yapıldığı islami forum ve dini forumlardaki konularımıza sayfanın aşağısından veya ust kısımda yer alan islami forum kısmından erişebilirsiniz.

 

Sadık Olmak Şiiri | Sadık olmak hakkında güzel bir şiir


Sadık Olmak Şiiri

Sadık Olmak Şiiri

Sadık olmak;

Ne zamandır dokunmamıştı telime keder , dövmemişti soğuk rüzgar tenimi , acımamıştı zavallı yüreğim şimdi bir köşede çırpınıyor çaresiz , dilime sözler yapıştı yüreğime sancı saplandı.Susmak yazgımda varmış hamuş olmak savrulurken dört bir yana yeniden her güne başlamakmış hayat.Beni anlayan değil anlatanı bulmak ne zor olsa gerek  hangi ayna çatlamış bakışlarlaki benimde sinem çatlasın..El oldum nicedir uzaklara gittim.Aşamadım dağları , taşları gözdeki yaşlara kaldı içim.Serzenişteyim biliyorum yine üzülme ! geçer dediler.Hiç geçmedi  o bir gün bin günü avutmak mı  dersin ? tebessüm ettim şimdi yükseklerden düşerken sonum ilk yazgım.Sen küheylan yürekli ben ise esaret içinde mahzun.Çal kapımı yada kalbimi eğerki hazırsan.Bulut değilsen yağmurum deme , güneş değilsen gölgenim deme , ay değilsen yıldızlarım deme.Bir tek şeyi söyle sadıkmısın ? …

Sadık Olmak Şiiri

Sitedeki diğer şiir leri görmek için tıklayınız.

 

 Toplam 2 Yorumlar
RedveKabul

güzel şiir. *** ömür sevmeyi öğrenmeye yetmiyorken , nefret etmeyi hangi ara öğreniyorsunuz... -A.Cahit Zarifoğlu

Bir cevap bırakın.