islami Sohbet Odaları Dini Chat Sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ramazan Bayramı 2021 ne zaman Bayram mesajları tatili


Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı tüm müslümanlarca heyecanla beklenmektedir. Tutulan oruçların ve yapılan ibadetlerin kabülü için Bayram namazında dualar edilecektir. 11 ayın sultanı olan ramazan ayına veda edilecektir. Oruçla dinlenen bedenler daha sağlıklı hale gelmiş olacaktır. Aç insanlar daha iyi anlaşılmış olacaktır. Rabbim tuttuğunuz oruç ve yaptığınız ibaderlerinizi kabul eylesin.

Ramazan Bayamı 2021 Ne Zaman?

Ramazan Bayramı 2021 de 13 Mayıs Perşembe günü başlayıp 15 Mayıs Cumartesi günü son bulacaktır. 3 Gün olan Ramazan Bayramı 13-15 Mayıs tarihleri arasına denk gelmektedir.

13 Mayıs Perşembe günü Ramazan bayramının 1. günü

14 Mayıs Cuma günü Ramazan bayramının 2. günü

15 Mayıs Cumartesi günü Ramazan bayramının 3. günü ve son günü olacaktır.

Ramazan Bayramı Tatili kaç gün

Ramazan bayramı tatili 9 gün olacak. Kamu çalışanları 10-11 Mayısta tam gün 12 mayısta ise yarım gün idari izinli sayılacak. Özel sektöründe bir çoğu buna uyarak 9 günlük Bayram tatili yapılacak. 9 gün bayram izninden kasıt 8 Mayıs Cumartesi gününde bayram tatili başlayıp 16 Mayıs Pazar günü son bulacaktır.

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nica bayramlar geçirmeniz dileğiyle…

En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle…

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.. .

Ramazan Bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nica bayramımız mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bayram Sohbeti

Bayram sohbeti konusunda Sitemizde herzaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca ağırlıklı olan islami sohbetler bayramdada devam edecektir. islami sohbet adına islami sohbet odaları mızda bayrama özel sohbetler ve bayramlaşmalar olacaktır. Sizlerde dini konularda istişare etmek üzere 7/24 açık olan islami sohbet odalarımızda sohbetlerimize katılabilirsiniz. Genelde olan Dini Sohbet  yanında özel sorular ve sohbetler konusundada istediğiniz kişilerle özel sohbetler edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan sohbet ortamımızda sizlerde rahatca kaliteli ve seviyeli sohbetlerimize katılabilirsiniz.Bir cevap bırakın.