Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Uzaktalar Belki Ama Candan Kardeşlerimiz  (Okunma Sayısı 1180 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 20 Kasım 2017, 19:05:47 »


Yıllardır zulüm gören Müslüman kardeşlerimiz var Orta Asyada myanmar yani Osmanlı Devletimiz zamanın da Burma'lı Müslüman Kardeşlerimiz sadece bu kardeşlerimiz değil Doğu Türkistan'ımız var. bizler buralarda o kadar rahatızki hiç aklımıza gelmiyor dimi zannetmeyinki bu zulmün vebali bizde değil.

Biz Müslüman olarak ne ettikki bugüne kadar Burma da Müslüman kardeşlerimiz kaç yıldır zulüm görüyor bizim devletimiz sanki yeni haberi olmuş gibi şimdi yardıma başladı. Filistin de yıllardır zulüm gördü anca insanı yardım ettik Müslüman Kardeşlerimiz Küffara karşı Vatanımızı savunabilsin die ne yaptık?

Orta Asya'da kalan kardeşlerimiz kendilerini feda ettiler Müslüman Türkleri orta Asyadan silmesinler die orda kaldılar ama bizim devletimiz Çin'e gitti Çin'in toprak bütünlüğünü savundu Doğu Türkistan'da Dinim İslamı yaşadığı için zulüm gören Müslüman Kardeşlerimizi resmen ateşin içine attılar yaptıkları 2018 Çin'de Turist yılı Antlaşmasıyla.

Sonra iki yakamız bi araya gelmiyor İsrail İlk Kıblemizi yağmalasın biz kola fabrikası açalım bunları unutmuyoruz her yıl olgunlaşması gereken Devlet Liderlerimiz Maalesef Her Geçen yıl Amatör'leşiyor. Öyle bir Ustalık Dönemi geçiriyoruzki bi çözüm süreci yaptık dillere destan Devletimize göre başarı evet çok leş Aldı Aslanlarımız ama Amatörlük yüzünden kaç Şehit verdik hendekler kazılırken, bombalar döşenip, silah, mühimmatlar yığılırken Devletimiz bilmesine rağmen bişey yapmadı.

İnşaAllah Devlet Büyüklerimiz daha fazla hata yapmaz biran önce Orta Doğu'da dostu düşmanı daha iyi görürler Türkmen Kardeşlerimize daha çok destek verirler.


* DirilelimArtık.jpg (53.65 KB, 720x703 - Gösterim: 815 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: