Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkün Dağı Türkmen Dağından Kara Haber Geldi  (Okunma Sayısı 1372 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 24 Şubat 2016, 16:53:18 »

Müslüman Türkmen kardeşlerimizin girdiği hak mücadelesinde bu mukaddes dava için ülkücü kardeşimiz Ferhat Tüle Şehadet Şerbetini içmiştir,

Rabbim Şehadetini kabul eylesin İnşallah.Bizim içimizde inançlı, iman dolu yürekler olduğu sürece bu dava öksüz kalmıcaktır inşallah.

Rabbim Dünyanın her yerinde zulüm gören müslüman kardeşlerimi tez zamanda inşallah ferahlığa, rahatlığa mübarek vatanlarında saadete kavuşturur İnşallah.

Türkmen dağında Vatan toprağı için mücadeleye giren aziz kardeşlerimi inşallah bu Cenk'de Muzaffer, Galip Eyler İnşallah.Dualarımız Sizinle Kardeşlerim.

Türkiye Cumhuriyeti Olarak Bizim tek bir niyetimiz var Kerbeleda Susuz Çocuklara Su Götürmek İsteyen Hz. Abbas Olabilmek. mazlumun, yetimin umudu olabilmek çok şükür dünyanın her yerinde zorda olan müslümanların son umudu Türkiye Cumhuriyetidir.

Rabbim Devletimize, mübarek cennet vatanımıza, milletimize, tepemizde dalgalanan mübarek ayyıldızlı sancağıma zaval vermesin, Hak için Devletime hizmet eden polisimize, asker kardeşlerimizi her türlü kötülüklerden orusun kollasın Rabbim inşallah.


* ferhatreis.jpg (49.52 KB, 625x320 - Gösterim: 3331 kez.)
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 17:13:14 Gönderen: SeRCaN » Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: