Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Ok Yaydan Çıktı Menzile Varmak İçin EVET  (Okunma Sayısı 1812 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 14 Şubat 2017, 20:51:56 »

Bir kere başladık Yeni Güçlü Türkiye için Yeni bir sistem için sistem değişikliğine eğer geri dönüş olursa vazgeçilirse sadece ülkemiz için değil filizlenen ümmet birliğinin hezimeti olur.EVET demek için emin olun çok sebep var.Emin olun hayır demeyi maşalar değil onların ipini tutan şer ittifakı yapan Müslüman Türk düşmanları yapıyor.Kulakdan dolma laflara itimat etmeyin.

Aklınıza takılan bir madde var ise detaylı araştırın.Bu Seçim sadece bizim değil Alem-i İslamın da Kaderinin şekillenmesine vesile olacaktır.Sıradan bir seçime gitmiyoruz emin olun EVET çıkmaması için kansızlar yoğun çaba sarfetceklerdir.Her zaman ki gibi terör maşalarını kullanacaklar.

Bunun yanında fikirlerimizi değiştirmek için gerçek dışı yayınlar ve şeytanın bizi kandırmasına benzer yöntemler uygulayacaklardır.Eğer şüpheniz varsa en kesin yol İstihareye yatın Hayır mı Şermi Olacak sizin EVET demeniz Cenab-ı Hak size mutlaka yol gösterecektir.

Biz bu yola girdiğimiz de iyi hatırlayın Osmanlıya Özümüze dönüyoruz dememiz bile yetti küffarın şer ittifakı yapıp ekonomi olarak bizi çökertmeye çalışma gayreti.Misal yunan itlerinin Kıbrısım üzerinden oynadığı oyunlar.Sanıyorlarki Suriyede Daeş, Gerek İçerde Gerek Dışarda Terörle Uğraşan Türkiye 3. Cepheyi Kıbrıs'da açamaz die.Bu Aziz Millet 15 Temmuz da Gözünü Açtı Elhamdülillah Ancak Sadece İman Gücüyle Küffara karşı Allahü Tealanın İzni Nasibiyle Muzaffer Olabileceğinin Farkına Vardı.

Biz EVET diyeceğiz İnşaAllah Zerre Şüpheniz Olmasın Sadece Seçim Günü Devletimiz Asayişe, Sandıklara Hakim Olsun Şer İttifakı Yapan Küffara Fırsat Verilmesin Kafidir.


* Ümmetİçin.png (120.49 KB, 480x427 - Gösterim: 1314 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: