Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: İlerleyen Müslümanlar Olmalı  (Okunma Sayısı 1090 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 06 Mayıs 2018, 18:13:06 »

Ne kadar İslam Devleti, Türk Devleti kuruldu ise her zaman iç karışıklık yüzünden duraklamaya mahkum oldu maalesef. Sebebi Rahmetli Turgut Özal'ın dediği gibi Batının içimizden kolay adam satın alabilmesidir. İnanca bakar isek Şüphesiz Dinimiz İslam hristiyanlıktan daha üstündür. Gayri Müslimler Yüzde Yüzü değiştirilmiş dinlerine bu kadar bağlı iken Bize ne oldu da Yüzde Yüz Gerçek olan İslam'dan Vazgeçip Küffarın Saffına bu kadar kolay geçebiliyoruz

Birşeyi başarabilmek için önce inanmak gerek inanmadıktan sonra her türlü imkan olsa dahi muhaffak olmanız mümkün değildir. Kendimizi sorgulayalım neden vazgeçemeyiz? Neden ihanet edemeyiz? Neden Ülkemize,İslama,Müslüman Kardeşlerimize İhanet Edemeyiz.?

Ölüm Hak Şükürler olsun Ülkenizi, Müslüman Kardeşinizi Fani Dünya'nın en kuvvetli ülkesine satsanız dahi öleceksin dimi? İman etmiş isen inancımız gereği amellerimiz ile yargılanacağız, Neden Be Müslüman Kardeşim tehdit edilsen dahi pratik olmak lazım.

Zaten o Kıvama gelmeden tavrınız, yaşantınız, İmanınız İle Küffara Şu Mesajı Vereceğiz: Başımı, Canımı Alsanızda Benden İhanet Çıkmaz, Dilim Dilim Etseniz Dahi İmanımı, İslamı, Vatanımı, Müslüman Kardeşlerimi SATMAM..!
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 18:14:40 Gönderen: SeRCaN » Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: