Dini sohbet musluman sohbet islami chat dini chat islami sohbet

Sızıntı => Serbest Kürsü => Konuyu başlatan: SeRCaN üzerinde 16 Ekim 2018, 18:32:36Konu Başlığı: Ey Şeriat İsteyenler
Gönderen: SeRCaN üzerinde 16 Ekim 2018, 18:32:36
Bazıları tutturmuş Şeriat isteriz diye kusura bakma gülüm Şeriat gelse şuan sadece Güzel Türkiyemizde heralde Nüfus 100%10'a düşer ve işin ilgnç yanı ilk başta Kemalist diye geçinen dinsizler hemen Akabinde Şeriat isteriz diyen güzel insanlar.

Şeriat ne emreder adabı namusu dimi? Biz ne kadar namusluyuz acaba Libya'da köle pazarı kurulup Müslüman Kardeşlerimiz satılırkenmi? Kerkük, Musul, Suriye, Doğu Türkistan, Arakan, Yemen'de Müslüman Kardeşlerimiz evlerinden atılırken, Namuslarına zaval gelirken, Sırf Yemen'de şuan gıdasızlıktan ölen Müslüman Kardeşlerimiz var.

Fazla değil 5 ay önce Halep kuşaltıldığın da Müslüman Bacılarımızın Namusuna Zaval Geldiğin de Müslüman Bacılarımız Fetva İstemedimi Namusumuza Zaval Geleceğine İntihar Edebilirmiyiz Diye. Aynı Şey Keza Doğu Türkistan'da Yaşandı ve YAŞANIYOR..!

Ne rezil adamsınız Kardeşlerimizin Namusuna zaval gelirken umursama şeriat iste bi aynaya bak utan kendin den Kudüsümüz Doğu Batı diye pay edilirken ses çıkarma şimdi şeriat iste hayde bak işine önce Hakkı ile Müslüman olalım..!
#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti