Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Ey Müslüman Unutma Ecdadımızı Unutma Tarihimizi  (Okunma Sayısı 1037 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 03 Mayıs 2016, 21:03:34 »

O kadar süslü püslü yalanlarla bizi kandırdılarki tarihi unuttuk asıl dua lar ile kutlanması gereken zaferlerimizi unutturmuşlar bize kansızlar.O kadar kirli gizli antlaşmalar etmişlerki bizi ayakda uyutmuş vatan hainleri.Yazık bize gençlerimize sahip çıkamadık.

Aile reisleri ağırlığını kaybetmiş, aile bağları kopmuş ve akraba ile bağlantıyı artık bitirmişler.Böyle büyüklerin yetiştirdiği nesil'i anca sonsuz merhameti olan Rabbim bir ve diri tutabilir ümidimizi kaybetmedik.Çocuk,yaşlı, kadın farketmeden   cepheye koşan bir nesil i yine kendi evlatlarına astırdı hainler.

Bu kirli düzenede laiklik dediler.Çanakkale gibi büyük bir destenı ancak ilahi güçlerden aldığımız ilham ile Rabbimin atalarıma vermiş olduğu sonsuz güç kudret ile kazanabilirdik Tükenmemiş şükürler olsun Allahü Teala (Azze Ve Celle) Rabbime nitekim de Rabbimin izniyle zaferi öyle kazandık.

Ama öyle şeytanlıklar döndükü Dinimize sadık insanları ingiliz,yahudi şapkaları için kendi evlatlarımıza astırdılar bu nasıl birlik beraberliktir.Paşaya muhalif die meclis koridorlarında sırtından vurularak öldürülen paşam var benim.O cennet mekan paşamki kaç ilimizi düşman işgalinden kurtarmış kaç cepheyi zaferle bitirmiş şanlı paşamızdı.

Böyle insanları sıf mualif die vurduttular.Şimdide neslimizin Kut-Ül Amare Zaferini Unutturmaya Çalışıyorlar.Yemezler artık Osmanlı Torunları uyandı Elhamdülillah.


* Amareunutulamaz.jpg (117.68 KB, 960x400 - Gösterim: 750 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: