Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu Mübarek Dava Yetim Bırakılamaz  (Okunma Sayısı 1284 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 18 Nisan 2016, 19:39:54 »

Ecdadımız Osmanlıdan bize bir büyük dava miras bırakıldıki ne mutlu kıtmetini bilene ve malesef yazıklar olsun bu mükaddes davayı bilip de umursamadan yaşıyanlara.Davamız bize kalan miras; Cennet Mean atalarımız islamiyete bütün ülkelere taşımaya çalıştılar.

Düzenini bırakıp gidenler oldu ne için; Sadece Hak Din İslamiyeti bilmeyenlere Anlatıp öğretmek için.Binbir şer plana rağmen bu mübarek topraklarımız nasıl tek parça ayakda kalıyor biliyormusunuz.İnanmış büyüklerimizin yüzü suyu hürmetinedir.

Kendi nefsimizi bırakalım bir yana dinimize, vatanımıza sahip çıkalım.Bulundumuz devirde müslümanlar ve özellikle Cennet vatanımız çok büyük bir sınavdan geçiyor.Biz şehadete yeminliyiz Ne dinimizi nede cennet vatanımızı terkedemeyiz.

Umursız olanlar sözüm size; Mahşerde nasıl bakcaksınız Aziz Şehitlerimizin, Fedakar, Cefakar Gazilerimizin ve islam dinim diyip canını feda eden mübarelerin yüzüne.Mera ederim Sizlere hiçmi uğramamış Ahde Vefa Unutma sen herşeyden önce müslümansın müslümana yaışan sonsuz sadakattır.


* vefambenim.jpg (87.56 KB, 500x500 - Gösterim: 616 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: