Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bize Lazım Olan  (Okunma Sayısı 1327 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 15 Haziran 2016, 21:00:02 »

Bize lazım olan tamamen teslimiyet içinde iman edip salih,saliha mümin,mümine olabilmektir.Bunu edebiliyorsak toplum olarak bakın neler değişiyor islamiyet aleminde.Bir çocuk yetim kalsa, öksüz kalsa ne kadar zor oluyor dimi onun yetişmesi.

Bir çocukdan yola çıkın zorluğun ne kadar büyük olduğunu görebilmek için.Ya Ümmeti Muhammed başsız kalsa Allah (Azze Ve Celle) Korusun.Halimiz nice olur Dünyevi menfaatlerimiz için fitnecilere kulak verip istediklerini etmiyelim.

Sadece Sabredelim Allahü Teala Sabredenlerle beraberdir şüphesiz,zalimler için en kolay insan ne yazıkki müslümanlar olmuştur artık.Neyimiz eksikki bu hain,şerefsizlerin fitnelerine kulak veriyoruz.Yeterince özgür değilmiyiz bize zincir vuran birileri yok çok şükür.

Bolca şükredelim şükürsüz bir millet olur isek halimiz nice olur herkez üstüne düşeni etsin çok geç olmadan.Ülkemize Sadık millet olalım yeterince hain kansız var zaten.Müslüman dediğin Malı,Canı ve Namusu için yaşar Şükürler olsun kimse zorla bişey etmiyor daha neyin özgürlüğünden bahsediyorsunuz.


* doğrumusluman.jpg (147.55 KB, 702x336 - Gösterim: 972 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: