Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir Lider Lazım Derdi Sadece Bütün Haliyle Ümmet Olan  (Okunma Sayısı 2271 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 31 Mart 2017, 17:18:22 »

Allah-ü Teala Şahit Referandum'da Küffara İnat EVET vereceğiz Lakin Türk Topraklarına Türklere Göz yummaya devam ederseniz Yolumuz Referandum'dan sonra Ayrılır.Biz Seni Allah-ü Tealanın Rızası için sevdik şüphesiz kişisel menfaatlerimiz umrumuzda değil ama Söz konusu Vatanımızsa kusura bakma o senden değerli Vatanımız için Gömmeyeceğimiz kimse yok.

Öyle bir Lider lazımki Ümmeti Irk ayırmadan kucaklayıp derdi olarak görecek.Bunlar Türk hem ben şimdi Müdahale etsem koltuğuma zarar gelir Hem Barzani İti EVET diyor Referandum'da.Ama Suriye olunca yanı başıma terör devleti kurdurmam deyip Suriye'ye girip Askerlerimiz Şehit Edildi. Tek bir kelam etmedik neden mi Suriye'dekiler Müslüman Kardeşimiz.

Elbette yardım edeceğiz Elbette onlara sahip çıkacağız.Ama sen git Çin'e Doğu Türkistan'ı görmezden gel,Kurulmamış devletin paçavrasını Mübarek Sancağımın yanına as o İt OĞLU İT o göt silinecek paçavrasını gitsin senin de desteğinle Asırlık Müslüman Türk Toprağı KERKÜK'e Assın.

Şimdi soruyorum Büyük Lider RTE sen ne kadar Millisin, Sen ne Kadar Müslüman'sın.Cumhurbaşkanlığında konuk ettiğin Suriye'li ağlarsa sarıl senin Ülkenin Asayişi için Can veren Şehidinin Evladı ağlarsa koltuktan kalkmaya bile tenezzül etme.


* MüslümanTürkünYurduKERKÜK.jpg (48.67 KB, 800x296 - Gösterim: 3140 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: