Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
 61 
 : 21 Aralık 2017, 20:14:08 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Günümüzde sosyal medya veya tvler maalesef siyaseti hedef alarak Ülkemizi ve Müslüman Ülkeleri karıştırmak için en etkili  silah.Misal Hükümet Sol iktidar da iken birçok kanal da dini baltalamak  için veya abd iti  bir ülkeyi işgal etmek istediğinde Müslümanlar Sessiz Kalsın die Düzmece Hayalen Haberler yaparlardı.

Bir örnek verelim: Rahmetli Saddam'ı kötüledir. Yok oğlu düğünde bunu etti, Rahmetli Saddam kürtlerin üzerine bomba attı vs vs. Rahmetli Saddam Müslüman ülkelere saldırmaktan başka bir işe yaramayan pkk lı terörist itlere bomba attı.Yıllarca İran ile Savaşarak Müslüman Kanı akınca iyiydi dimi YAVŞAK AYDIN DOĞAN VE SAZ EKİBİ.

abd itine kafa tutunca kötü insan katili olmuş oldu.Ne istediniz Ulan şerefsizler Kaddafi'den, yada Mısırın İlk Seçilen Cumhurbaşkanı Mursiden.? Siyonistlere, Küffara hizmet etmiyorlar die dimi bunlar.

Ey Müslüman Kardeşlerim Allahü Tealanın Rızası için Sizlere yalvarıyorum: Bir haber, resim vs gördüğünüzde hemen barut olup devlete yüklenmeyin araştırın Bu Mübarek Vatan bizlere hibe edilmedi her karışında Cennet Mekan Atalarımızın kanı mücadelesi var.Mübarek Atalarımızın Kemiklerini Sızlatmayalım.


 62 
 : 18 Aralık 2017, 22:10:10 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Nureddin Yıldız Hocamızın verdiği dini sohbetlerinden birinde Hz Ömer Efendimizin Rahatlığa bolluğa kavuştuklarında dahi hüznü vardı.Bir Halife neden bolluğa kavuşunca üzülüp ağlasınki.Sorumluluğunda olan Ümmet maddiyat olarak rahata kavuşunca neden hüzünlensinki.

İmtihanın ağırı bollukta olur şükür ne kadar artar veya azalır, zikretmek artarmı eksilirmi. 63 
 : 15 Aralık 2017, 18:30:48 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Toplandınız dedikki artık israil bitecek.Bir karar çıktıki sahipsizliğimize, gururdan yoksun olan Müslüman Ülke Liderlerimize üzüldük. Rabbim İnşaAllah Bizlerede Liderlerimizide İman ve Cihad Şuuru Verir.Bu doğu kararını alırken hiçmi stratejik planlar üretmediniz.

Hiç düşünmedinizmi? israil bundan cesaret alır da daha fazla zulüm eder Müslüman Kardeşlerimize.Sisi ve Suudi ler gelemedi çünki iyice siyonistlerin oyuncağı olmuşlar darbeyi yaptıran zaten siyonistler isterseler bir darbede sisi ve ekibini gömerler.

Ne kadar Aciziz dimi utandınızmı hiç sanmam Mavi Marmarada şehit verdik para aldınız sustunuz bir süre sonra kime sorupta gittiler dediniz. Bir süre sonra 'AFERİM İSRAİL İYİ VURDUN' sana birde kola fabrikası açalım der gibi fabrika açtınız.Bazen düşünüyorum da bize iyi görünüp savunduklarımız tıpkı Suudi Kraliyet veya kimi zaman İran gibi siyonizme büyük israile hizmetmi ediyor.

Şuan baş gösteren olaylar bunu gösteriyor bize; Gemimi vur, vatandaşlarımı öldür al para sus, Avusturalya devletine bizi Osmanlıdan kurtardığınız için teşekkür ederiz minnettarız diyen israile tek cevap verme.Kudüs'ü kafana göre paylaş bi süre batısı ile idare et sonra doğusunuda alırsın dermiş gibi kararlar çıkarın.

Bizde sizin elinize kalan Müslümanlar Olarak diyoruzki; Çok Şükür Allah Azze ve Celle Var! siz israil ve müttefiklerindenmi korkuyorsunuz, Reisim Senin bir lafınla bu millet Ülkeye Siper oldu, Sen yeterki Dik dur saçma sapan kararlara imza atma biz Allahü Tealanın izni ve kuvvetiyle Cuma Namazını Kudüs'te Senin Arkanda Kılalım. . !

 64 
 : 12 Aralık 2017, 19:50:27 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Son günlerde öyle bir fitne salındıki Müslüman Aleminin içine siyonist itinin oyuncağı olan sözde müslüman ülkeler utanmasalar elleriyle Kudüs'ü verecekler.Biz hepsine karşıyız Kudüs içinde Savaşmaya hazırız.Biz Rabbimizin Rızası için Cihad Etmeye doğduğumuzdan beri hazır kıtayız.

Bizi hüzne boğan her gün Müslüman kardeşlerimiz ölür iken güyya islami cihad veya Filistinde olan Filistin için Savaşmaya hazır olduğunu beyan edenler nie küffar ile çatışmazlar.. ? Birşeyler Yapmak İstiyor isek Önce kendimiz inanalım. 65 
 : 26 Kasım 2017, 11:07:35 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Avrupa çok iyi biliyorki Türkiye'yi dize getirmek için örf adetlerden uzaklaştırmak en önemlisi İslam'dan Kuran-ı Kerim'den bir haber bırakmak.Bizler Dinimiz İslam'dan bir haber olur isek Kurma, Avrupa'nın Güdümünde olan yapma hocalar güyya islam alimleri Türer bize bizim dinimiz İslam'ı yanlış bir şekilde öğretir.

Bir örnek vermek gerekirse 1. Amerika'da oturan ülkeme kumpas kuran köpek fetö itidir.Suudi Arabistan'da fetva veren İtrail konusunda saçma sapan düzmece fetva yayınlayan Suudi yapma Alimidir.

Sıtkı Hocamıza kulak verelim:


 66 
 : 20 Kasım 2017, 19:05:47 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN

Yıllardır zulüm gören Müslüman kardeşlerimiz var Orta Asyada myanmar yani Osmanlı Devletimiz zamanın da Burma'lı Müslüman Kardeşlerimiz sadece bu kardeşlerimiz değil Doğu Türkistan'ımız var. bizler buralarda o kadar rahatızki hiç aklımıza gelmiyor dimi zannetmeyinki bu zulmün vebali bizde değil.

Biz Müslüman olarak ne ettikki bugüne kadar Burma da Müslüman kardeşlerimiz kaç yıldır zulüm görüyor bizim devletimiz sanki yeni haberi olmuş gibi şimdi yardıma başladı. Filistin de yıllardır zulüm gördü anca insanı yardım ettik Müslüman Kardeşlerimiz Küffara karşı Vatanımızı savunabilsin die ne yaptık?

Orta Asya'da kalan kardeşlerimiz kendilerini feda ettiler Müslüman Türkleri orta Asyadan silmesinler die orda kaldılar ama bizim devletimiz Çin'e gitti Çin'in toprak bütünlüğünü savundu Doğu Türkistan'da Dinim İslamı yaşadığı için zulüm gören Müslüman Kardeşlerimizi resmen ateşin içine attılar yaptıkları 2018 Çin'de Turist yılı Antlaşmasıyla.

Sonra iki yakamız bi araya gelmiyor İsrail İlk Kıblemizi yağmalasın biz kola fabrikası açalım bunları unutmuyoruz her yıl olgunlaşması gereken Devlet Liderlerimiz Maalesef Her Geçen yıl Amatör'leşiyor. Öyle bir Ustalık Dönemi geçiriyoruzki bi çözüm süreci yaptık dillere destan Devletimize göre başarı evet çok leş Aldı Aslanlarımız ama Amatörlük yüzünden kaç Şehit verdik hendekler kazılırken, bombalar döşenip, silah, mühimmatlar yığılırken Devletimiz bilmesine rağmen bişey yapmadı.

İnşaAllah Devlet Büyüklerimiz daha fazla hata yapmaz biran önce Orta Doğu'da dostu düşmanı daha iyi görürler Türkmen Kardeşlerimize daha çok destek verirler.

 67 
 : 11 Temmuz 2017, 19:26:35 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Dara düşünce Türkçü ol Milletin Milliyetçi damarlarını kabart Rahata kavuşunca sırtını Türklere dön.Ne zannediyorsunuz sırtınızı döndükleriniz bunu yermi.İsmet inönü denen yavşak Azeri Kardeşlerimizi rus itlerine teslim ettiğinde en büyük hainliği yaparak tarihe geçtiyse emin olun sizlerde Doğu Türkistan'lı Kardeşlerimizi çin denen Türk düşmanına teslim ettiğinizde tarihe geçtiniz.

Elimizden geldiğince özellikle dış siyasetinizde sizlere destek veriyoruz Vatandaşlarınız arkanızda bilsin küffarın itleri.Çok güvendiğiniz arap yarımadası Taht'ları ellerinden gidecek die nasıl Katar'ı sattılar.Biz size boşuna demiyoruz Türk'ün Türk'den Başka Dostu Yokdur.

Malesef Müslümanlar artık menfaatine göre kardeşini satıyor.Heleki Sizin o güvendikleriniz daha çok yapıyor bunu.Dua ediyoruz İnşaAllah dediğiniz gibi 2023 de herşey sizin bizlere vadettiğiniz gibi olur.

 68 
 : 22 Nisan 2017, 09:56:14 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Saygıdeğer Müslüman Kardeşlerim; Mısır'da darbe yapıp istediklerini bir bir yapmaya çalışıyorlar İsrail denen itle zıtlaşıyor gibi gösterip bir süre sonra göz boyamak için ufak bir savaş sonra kazanamadık diyip bir bölümü siyonist iti israile vermek.Mısır zengin bir Ülke iken darbeci uşaklarının yardımıyla bütün altın ve parasını aldılar, şimdi Zengin olan Ülkeye IMF'den 12 Milyon dolar borç verdiler.Ama Oyunların En Hayırlısını Kuran Şüphesiz Allahü Tealadır.

Libya'yı 3 bölmeye çalışıyorlar, huzur olmasın kaos için de yer altı zenginlikleri ve ülke hazinesini rahatça Haçlı Ülkelere aktarmak için.Saolsun Kendini gaflete kaptırmış Müslüman dediğimiz insanlar da bilerek veya bilmeyerek bu itlere hizmet ediyorlar.Ama şüpheniz Olmasın Elbet Libya'da Bizsiz olmayacak.

Şimdi Irak Yıllardır Kaos için de bitane barzani iti çıkmış referandum die köpeklik ediyor.Kabahat bizim ülkemiz de Koltuğa oturtup kurulmamış devletin bayrağını asacaklarına; şamar oğlanına yakışanı yapıp tokatlayıp,azarlayıp gönderceklerdi.Irak Bir Bütün Kalmak istiyorsa şüphesiz Türkmen Kardeşlerimizi En Etkin Şekilde Devlet Bünyesinde Görevlendirmeli.

O Kadar çok Kaos için de Müslüman Ülkemiz Varki Daha bu Sabah Afganistan'da 140 müslüman Askerimiz Şehit Edildi Rabbim Gani Gani Rahmet Eylesin Başımız Sağolsun.Arakan, Doğu Türkistan İçimizde Ayrı Bir Yara Kuveyt'te İran köğenin Enikleri devlete ayaklanmış asilik ederler.Derdimiz o kadar çokki Kenetlenip Tek Yumruk Olmaktan Başka çaremiz yok.

Suriye desen Müslüman dışında herkez orda herkez kaos peşinde oyunlar kuruyor olmayınca yine benim mazlum müslüman kardeşim namlunun ucunda oluyor.Ama umudumuzu kaymetmedik kaybetmiyoruz Çok Şükür Alemlerin Rabbi Allahü Tealaya Hamdü Senelar Tükenmemiş Şükürler Olsun.Allah (Azze Ve Celle) Rızası İçin Tek Bir Safta Birleşirsek Emin olun bu Zulüm Allahü Tealanın İzniyle Bitecek.

 69 
 : 31 Mart 2017, 17:18:22 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Allah-ü Teala Şahit Referandum'da Küffara İnat EVET vereceğiz Lakin Türk Topraklarına Türklere Göz yummaya devam ederseniz Yolumuz Referandum'dan sonra Ayrılır.Biz Seni Allah-ü Tealanın Rızası için sevdik şüphesiz kişisel menfaatlerimiz umrumuzda değil ama Söz konusu Vatanımızsa kusura bakma o senden değerli Vatanımız için Gömmeyeceğimiz kimse yok.

Öyle bir Lider lazımki Ümmeti Irk ayırmadan kucaklayıp derdi olarak görecek.Bunlar Türk hem ben şimdi Müdahale etsem koltuğuma zarar gelir Hem Barzani İti EVET diyor Referandum'da.Ama Suriye olunca yanı başıma terör devleti kurdurmam deyip Suriye'ye girip Askerlerimiz Şehit Edildi. Tek bir kelam etmedik neden mi Suriye'dekiler Müslüman Kardeşimiz.

Elbette yardım edeceğiz Elbette onlara sahip çıkacağız.Ama sen git Çin'e Doğu Türkistan'ı görmezden gel,Kurulmamış devletin paçavrasını Mübarek Sancağımın yanına as o İt OĞLU İT o göt silinecek paçavrasını gitsin senin de desteğinle Asırlık Müslüman Türk Toprağı KERKÜK'e Assın.

Şimdi soruyorum Büyük Lider RTE sen ne kadar Millisin, Sen ne Kadar Müslüman'sın.Cumhurbaşkanlığında konuk ettiğin Suriye'li ağlarsa sarıl senin Ülkenin Asayişi için Can veren Şehidinin Evladı ağlarsa koltuktan kalkmaya bile tenezzül etme.

 70 
 : 15 Mart 2017, 17:37:32 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Öyle Riskli bir dönemden geçiyoruz ki Safları iyice sıkıştırın Müslüman Kardeşlerim Şeytanın Uşağı Küffara Aman vermiyeceğiz İnşaAllah.Aklımızı çelip fikrimizi değiştirmek için türlü türlü siyonist fikirlerle bize gelselerde kanmayın.Tüm Avrupa EVET dememize karşı.Size Yemin ediyorum o küffar itlerin tek amacı bizim Suriyeden beter halde olmamızı istemeleridir.

Sadece kendimiz için değil; geçmişde yaptıkları ve gelecek nesillerimizin akıbeti için EVET demeliyiz.Bizi kendilerine muhtaç etmek için her türlü şerefsizliği denediler olmadı.Şimdide Avrupa da yaşayan Müslüman Kardeşlerimize saldırıyor kuduz itler.Sözüm Avrupada Yaşayan Müslüman Kardeşlerimize: Sabredin Şafak söktü Şüphesiz Allahü Teala Nurunu Tamamlıyacaktır.

Bize düşen zora düştüğümüz de İmanımıza sarılıp mücadele etmektir.Aman ha gevşeklik gösterip onların istediği gibi olmayın Avrupada onların efendisi olacaksınız İnşaAllah.Biz Müslümanlara ve özellikle Biz Müslüman Türklere Köle gözüyle bakıyor kansız itler.Zamanı yakındır alacak intikamımız var Avrupadan Sadece Sabır.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10