Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
 51 
 : 14 Şubat 2018, 18:47:31 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Selamün Aleyküm Müslüman Kardeşlerim çin denen kuduz köpeğin her geçen gün Müslüman kardeşlerimize yaptığı zulüm artıyor.Bu kansız köpeklerin amacı Doğu Türkistan'da yaşayan Müslüman Türk'leri iyice sayı olarak bitirmektir.Sayımızı bitirip kendi göçmen putperes şerefsiz çinlileri bölgeye yerleştirmektir.

Bu sayede terör devleti çine baş kaldıracak Müslüman kalmasın bölgede.Aldığımız bilgilere göre 2023 - 2025 yılına kadar Müslüman Kardeşlerimizi bölgede iyice eritmeyi amaçlıyorlar.Allahü Tealaya Yemin olsun ki bilsemki 1.5 Milyar Müslüman içinde tek kalsam yine Doğu Türkistan'da olan Kardeşlerimi Savunmaya devam edeceğim.

Kanımda Canımda Müslüman Kardeşlerime feda olsun Ata Topraklarımı yar etmem şerefsiz çin hükümetine Rabbim Şüphesiz Nurunu Tamamlıyacaktır.Rabbim Asla Vaadinden Dönmez. Hasbinallahu Ve Niğmel Vekil O Ne Güzel Vekildir. Şüphesiz Herşeye gücü yetendir.

Kainatın Sahibi Rabbim El Açtım sana yalvarıyorum Bizlere İman ve Cihad Şuuru Nasip Eyle, Biz Müslümanları Küffara Karşı Muzaffer Eyle, Müslüman Kardeşlerimize Yanlızca Senden Alacağımız Güç Kuvvet ile, Yanlızca Senin Rızan İçin Yardım Etmeyi Götürmeyi Müslüman Kardeşlerimize Umut Olabilmeyi Banada Ümmeti Muhammede Nasip Eyle. Amin El Fatiha.

 52 
 : 12 Şubat 2018, 22:05:16 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Evdeki, iş yerindeki derdiniz le dertlenmeyi fuzuli  işlere kafa yormayı bırakın artık kendinize gelin Allah rızası için.Müslümanlara yakışmayacak öyle ibretlik olayların içinde kaldıkki Müslümanlar olarak ne kadar aciz kaldığımızı gördük.Lafa gelince yaparız ederiz diyenler Lafım en çokta sizleredir.

Duydunuzmu hiç Doğu Türkistan'da Müslüman Kardeşlerimizi sindirmek için orda olan Müslüman Türk Nufusu Asimile etmek için Kardeş Aile Projesi ile Müslüman Ailelere zorla bir çinli erkek göndermeye çalışıyorlar.Bu ne demek bilirmisiniz.?Müslüman kardeşlerimizin namusuna zaval getiriyor bu kansız kızıl baş çin şerefsizi tarafından.

Allah Muhafaza şerefsizlerin planı tutar ise o bölgede Müslüman Nüfus biter Zorla Şerefsizce Zina ile Alttan Gelen Nüfus çinli şerefsizler gibi İslam Yerine saçma sapan birşeye tapar ise Rabbim bunun hesabını sormazmı bize Bizlere Müslümanlar Kardeştir Diye Emredilmedimi Allah Rızası için Artık Yeter Vallahi Yeter Düşününce bile zoruma gidiyor içim parçalanıyor.

Daha önceleri her aileden bebek veya kız çocuklarını çinin merkezi veya Doğu Türkistan'dan uzak bölgelere götürüp işçi en kötü işlerde çalıştırıyorlar ve kalacak yerleri ise çinli şerefsiz erkeklerin olduğu yerlerdi.Kardeşlerimiz her türlü edepsizliği gördü.Benim ciğerim yanıyor Müslüman Kardeşlerime nasıl bunu yapabilir bu şerefsizler Diye.

Artık Müslümanların Konu Dinimiz İslam, Müslüman Kardeşimiz olduğunda neler yapabileceğimizi görmeli.Bu şerefsizlerin artık Müslümanların Kırmızı çizgileri  olduklarını hatırlatmak gerekiyor.Biz bu şerefsizlere artık dur demez isek Ahırette bunun hesabını nasıl veririz.?

 53 
 : 09 Şubat 2018, 20:47:28 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Yakın sınırlarımız adeta terör yuvası oldu.Küffarın istediği de bu zaten ithal olarak gönderdikleri gerek kendi emekli itleri veya para ile tutulan ermeni yavşaklar aracılığı ile Müslümanlara zulüm edip gücümüze kavuşmamızı engellemek.Durum böyle iken  O  iki tane barzani şerefsizleri gibi satılmış köpekler çıkıp Devletin otoritesinin olmadığı yerlerde yeni Devlet ilan etmeye kalkarlar.

Barzani gibi itleri bölgedeki Vatan sevdalıları imha etmelidir.Madem Devlet otoritesi yok atış serbest ise ilk önce hainler gebertilmelidir.Bu itlerin şımarmasında maalesef devletimizin kabahati çoktur.Bölge bizim her türlü istihbarat geliyor mutlaka bu itlerin kimlere eğildiği belli iken devlet düzeyinde bu yavşakları ağırlamanın manası nedir.?

İlla hep bizmi kandırılacağız, neşteri vurmak lazım hainler derdest edilmeliki en azından Afrin'de savaşırken barzani iti destek gönderemesin.Bizim küffardan evvel hazır olmamız şart.Başarı için disiplinli harekat yapıp gücümüzü bu maşa dediğimiz şerefsizlere gösterip bu köpeklerin sahibine net mesaj vermeliyiz.

BİZ DAİMA HAZIRIZ! MEVZU İSLAM, VATAN, KURAN, MÜSLÜMANLAR, EFENDİMİZ (S.A.V) İSE KANIMIZI AKITMAYA HAZIRIZ. SON BİR NOT EMİN OLUN  SİZDEN DAHA FAZLA KAN AKACAKTIR..!!!

 54 
 : 06 Şubat 2018, 21:25:50 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bismillahirrahmanirrahim Şükürler olsunki Rabbim Vaadini Elbet gerçekleştirecektir.Elbet Hak Gelecek Batıl Zail olacaktır.Bizlere düşen safları sıklaştırıp birlik içinde Rabbimize iman edip küffara karşı iman gücüyle tek yumruk tek vücut olmaktır.Müslüman olana Emin olun umutsuzluk haramdır.

La Tahzen İnnellahe Meane: Korkma hüzünlenme Allah Azze ve Celle Bizimledir, Rabbim inananlarla beraberdir şüphesiz.Ölüm var, Mal mülk gider diye korkuya kapılma asla.Bizlere bütün nimetlerini veren Rabbimiz elbet malı ve canı ile cihad edene karşılığını verecektir.Umutsuzluk asla ve asla aklınızda geçmesin.Nefes alıp verebiliyor isek Umudu bizlere var eden Rabbimizden isteyelim.

Biz imanlı, ihlaslı şekilde yola koyuldukta yarı yoldamı kaldık.Emin olun aksaklık varsa bu bizdendir.Akıl herşeydir, akıl ile ordunu dizayn edersin, akıl ile plan yaparsın, akıl ile timlerini en sağlam yerlere yerleştirip ilerlersin.Akıl ile düşmana hükmedersin.Sen yeterki Müslüman olarak imanlı, ihlaslı olda küffara iman ile hükmet imanın islamın sahibi bunu en iyi görendir şüphesiz.

 55 
 : 01 Şubat 2018, 20:29:07 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bizim niyetimiz halis çok şükür ülkümüz sadece ülkemize değil ümmete bütün alem-i islama hayırlı faydalı olabilmektir. Tarihe baktığımızda kimleri hain demediler ki bu vatana herşeyini silip de hizmet edenler dar ağacını da çıktı.Batılı islam, müslüman düşmanları içimizdeki gerçek hainlerin yardımıyla Mübarek tarihimizi istedikleri gibi yazdılar.

Bizim derdimiz kuru cihangir davası değildir, ismimizi kulların nezdinde baş köşeye yazdırmakta değildir. Hakkın rızası varken ne gerek varki fani nam edinmeye. Ne yiğitler var bilirmisiniz isimlerini bilmediklerimiz.Sahte tarihle bize söylemedikleri ne atalarımız ne mübarekler var bilmediklerimiz.

En büyük gelişimimiz olan eğitimi kafirin eline bırakmışız adamlar o kadar fetih etmişlerki bizi cephede olan yenilgilerini  medeni şekilde  binbir puştluk ile taçlandırdılar.Cepede tokatlayıp denize döktüğümüz yendiğimiz yunan kafiri bile masada yendi gerisini siz hesap edin.

Son Padişahın Halifemizin döneminde başlayan Milli mücadelede Halifenin Anadoluya gönderdiği yardımları Mustafa Kemal'e gönderdiği silahları demezler Biz Atamızıda severiz En kötü insan dahi olsa Müslümanlık ve ülkem için taş üstüne taş koyana başım fedadır.

 56 
 : 25 Ocak 2018, 20:09:32 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
İmanlı Aslanlarımız gücünü sadece yaradandan alıyorlar çok şükür. Mevzu Dinim İslam iken geride bıraktıklarını hiç hesap etmezler Şehadet şereftir. Atalarımız bu şerefli tarihi bize kendilerini övdürmek için bırakmadı Niyetleri Allah rızası içindi Rabbimde onları bu şekilde şereflendirdi bu ahir hayatta.

Gayri Müslimlere yada içimizde ülkesini satmış olanlara bakın hem İslama ihanet ettiler hemde Mübarek Vatana bu sebeptendirdki adları hep hain olarak anıldı sanmayın kişi öldüğünde anıldığında yerinde rahat uyur. Ne yaşamış yaşatmış isen senin peşinden gelir.

Hele ki ah almışsan halin nicedir kul hakkına Rabbim dahi karışmıyor hakkın sahibi  ile başbaşasın. Orası öyle bir ahvalki Evlat Ana Babadan hak isteyecek. Savaşın tam ortasında birebir yaşayan yiğitlerimize dualarınızı eksik etmeyin Afrin kolay gözüksede dışardan gelen yardım eden profosyonel şerefsizlerin yüzünden bu iş uzadı.

 57 
 : 16 Ocak 2018, 21:22:49 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Kolay olanı herkez elde eder.Biz kolay olanı sona bırakırız gücümüzü zora yorarız.İmkansız zaman alır belki ama işin başında bismillah çekeriz bizim için zor kolay olsun diye.Bizim zordan kastımız Turan'dır.Müslüman Birliğidir.Türk İslam birliğidir.İslamı Layığı ile yükseltebilmektir.

Kim bu yola çıkar sadece Rabbimizin rızası  için emek sarfeder bilsinki Rizede bir kardeşi vardır ömrüm islamın yükselişi uğruna feda olsun. Sahab-i ikram neler çekti hiç merak edipde araştırdınızmı. Mübarek Sahabe olmasaydı Gönlümüzün Efendisi Efendimiz (s.a.v) olmasa idi halimiz nice olurdu MazaAllah.Nerden ne şartdan geçip geldiğimizi unutma Ey Müslüman Kardeşim.
,
Kimse bu dini Mübin İslamı rahatça yaşayıp bizlere emanet etmedi. Her devirde Bizden önceki Müslüman Atalarımız büyük zorluklar gördü, işkence görenler oldu,Ailesini, hayatını kaybedenler oldu. Kaybeden Dedim de Abdullah bin cahs (r.a) Rahmet olsun. İnşaAllah Bizde böyle yiğit oluruz.Bütün Cefa Çeken Müslümanlara Rabbim Gani Gani Rahmet Eylesin.

 58 
 : 12 Ocak 2018, 20:46:01 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Başımıza her ne gelirse gelsin nefes alabiliyor isek demekki umut var.Başarmamız için bize nefes alabilmeyi nasip eden Rabbimiz var.Biz çok şükür islamı kabul edip müslüman olarak yaşayan ülkü, gaye sahibi  insanlarız. Bazen olmuyor işler yolunda gitmiyor diyoruz gaflete kapılmayalım. Gaflete kapıldığımız an şeytan öyle bir vesvese veriyorki bizlere Allah muafaza dinden çıkmamıza sebep olacak düşüncelere girebilir veya bir laf söyleyebiliriz.

Gaflet'ten kurtulabilmemiz için önce tamamen teslimiyet içinde olmamız gerekir. Teslimiyeti öğrenmek için sahabeleri örnek alın, atalarımızı  örnek alın. Atalarımız geçmişte yaşantılarıyla tek gayelerinin Allahü Tealanın Rızasını kazabilmek için hizmet ettiğini göreceksiniz.

Siz değerli Müslüman Kardeşlerime tavsiyem, alacağınız kitabın kapak resmine vs. aldanmayın şairi hakkında bilgi sahibi  olun.Araştırma olanağınız var ise mutlaka etraflıca araştırın.Çünki işlenen konu hoşunuza gider iyice kapılır iseniz gerçek sanar öyle inanırsınız.Kendinize geldiğinizde çok geç olabilir farkında olmadan zararınız islama dahi dokunur.

 59 
 : 09 Ocak 2018, 21:43:06 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Çok Şükür ki Müslüman Türk İslam Birliğinden Yanayız Türkçü olduğumuz için kızanlar var.İran parçalansın die nida atanlara destek vermedik. Hatta İran topraklarında olan Güney Azerbaycanlı Müslüman Türk kardeşlerimize dahi destek vermedik.Çünkü: İçinde bulunduğumuz durum her fırsatta şii sünni ayırımı yapıp İslamın parçalanmasına sebep olan İranın yok olmasını desteklemedik.

Aslında her fırsatta büyük israil projesine hizmet eden İranın yıkılmasını şu sıra istiyemeyiz. İnşaAllah bu olaylardan ders çıkarırlar dostlarının sadece Bütün Müslümanlar olduğunu artık görmüş olurlar.Türklüğe sıra gelince: Filistin'i bırak bize sahip çık diyen ve suriyede vs ölen müslümanlara sünni nasıl olsa gözüyle bakanlara nasıl güvenipte savaşa girebilirsiniz.

Netice itibarı ile sadece durum gereği bu seferlik parçalanmana destek vermedik.Emin ol Yıkılacağın Kesin olsa Güney Azerbaycan'daki Kardeşlerimiz Devletini Kurar yada var olan 2 devletinden birine katılır.Aklını başına al oranız buranız oynamasın ey İran 2. kez kendi milletin satılık olduğunu ıspatladı 3. defada durumu kurtaramazsın.

Ortadoğuda istesende istemesende Türkiye Cumhuriyetine biat etmek zorundasın.Bizle düşman olman demek ya abd ve israil itine köpeklik yapman olur yada bizsiz yok olup gidersin.

 60 
 : 28 Aralık 2017, 20:41:06 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Buda Bir Oyun olabilir. Nerden biliyorsunuz bunun kesin olduğunu ? bu fetö itleri öyle sinsiki şeytanın akıl dengi bunlar sadece bunlar değil bunlar dediklerimizin içinde Müslümanlara Ülkemize düşman nice şerefsiz devletler vardır.Hemen kanmayın Adaleti sağlamak için gerekirse bekleyin nasıl şuan bizi bekletiyorsunuz onun gibi.

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki içimizde Devlet Kademelerin de üst makamlarda hainler var.Özellikle Kara Kuvvetlerinde mevcut kaynaklar demiyormu Kara Harp okulun da vs. fetöcü olmayanları barındırmıyorlardı diye.Şimdimi temiz oldu 15 Temmuz'dan 3   4  Dönem önce mezun olanlar.

Osmanlı Devletimiz neden yıkıldı hiç merak ettinizmi? Meydana gelen isyanlar vs. bastırıldı asıl kaynağına inip kurutulmadı suçlu suçsuz kelleler alındı nasıl olsa devlet kademesi darbe ile indirilmedi sıkıntı olmaz deyip devam edildi perde arkasında olan hainler tıpkı motor ustası gibi her yaptıkları yanlıştan ders alıp bir sonrakine daha profosynel çıktılar.

Sonuç Cihan İmparatorluğu Yıkıldı Müslümanlar olarak En çokta Atalarımız Bunun Altında kaldı yıllarca zulüm görüldü sırf asırlardır bize diş geçiremediler Çınar yıkılınca fırsat bulup işgal etmeye bile kalktılar. Bugün ise fetönün ekmek verdiği köpek bile hizaya çekilmelidir.

Allah Korusun 15 Temmuz da aksi bir durum olsaydı neler olurdu diye hiç düşündünüzmü bırakın A Haberdeki Devire Göre Seyire duran Menfaat gereği RTE'ci olan yazarları profları vs. Bir daha seçim olmazdı emin olun. Bu abd iti destekli bize Darbeler yapıldı asker yönetimi siyasetçilere devrettiğin de Şükürler olsun Rabbim Bize İmanlı Liderler Nasip etti bunu hesaplayan küffar bir daha seçim yaptırırmıydı .? Bu Yüzden fetö cü şerefsiz kim olursa olsun anasından emdiği süt burnundan getirilmelidir.

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10