Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 : 07 Kasım 2018, 21:13:57 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN

Şükürler olsunki herşey yolunda sadece gün sayıyoruz Nasip olursa inşaAllah 12 Kasım Pazartesi Saat: 16:00 Da Samsun VezirKöprü'de Adalet Sarayı Önünde Toplanacağız. İnşaAllah Karadeniz için kıvılcım olacaktır. Kardeşlerim sizleride bekliyoruz üşenmeyin.

Bir Benle ne olur Demeyin Vakit Doğu Türkistan İçin Ses Olma Nefer Olma Vaktidir. Bu Mukaddes Dava için Ateşe Girmeyede razıyız, Canımızı Feda Etmeyede. Saçma sapan şeyler feda ettikleriniz yetmedimi Kardeşlerim.

#Samsun #VezirKöprü #DoğuTürkistan

 2 
 : 16 Ekim 2018, 18:32:36 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bazıları tutturmuş Şeriat isteriz diye kusura bakma gülüm Şeriat gelse şuan sadece Güzel Türkiyemizde heralde Nüfus 100%10'a düşer ve işin ilgnç yanı ilk başta Kemalist diye geçinen dinsizler hemen Akabinde Şeriat isteriz diyen güzel insanlar.

Şeriat ne emreder adabı namusu dimi? Biz ne kadar namusluyuz acaba Libya'da köle pazarı kurulup Müslüman Kardeşlerimiz satılırkenmi? Kerkük, Musul, Suriye, Doğu Türkistan, Arakan, Yemen'de Müslüman Kardeşlerimiz evlerinden atılırken, Namuslarına zaval gelirken, Sırf Yemen'de şuan gıdasızlıktan ölen Müslüman Kardeşlerimiz var.

Fazla değil 5 ay önce Halep kuşaltıldığın da Müslüman Bacılarımızın Namusuna Zaval Geldiğin de Müslüman Bacılarımız Fetva İstemedimi Namusumuza Zaval Geleceğine İntihar Edebilirmiyiz Diye. Aynı Şey Keza Doğu Türkistan'da Yaşandı ve YAŞANIYOR..!

Ne rezil adamsınız Kardeşlerimizin Namusuna zaval gelirken umursama şeriat iste bi aynaya bak utan kendin den Kudüsümüz Doğu Batı diye pay edilirken ses çıkarma şimdi şeriat iste hayde bak işine önce Hakkı ile Müslüman olalım..!
#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti

 3 
 : 15 Ekim 2018, 17:46:33 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bismillahirrahmanirrahim Orta Asya'da küffarın tam kalbine Biiznillah kurulacak Mukaddes Doğu Türkistan İslam Devletimiz biz bu acıyı seve seve çekeriz böyle mübarek davanın delisi olmayı bize nasip eden Rabbimiz Allahü Tealaya (Azze Ve Celle) Tükenmemiş Şükürler Hamdü Senalar olsun.

Ey kalpleri evirip çeviren Rabbim tüm imkansızların sana teslim olduğu herşeye gücü yeten Rabbim derdimiz koltuk makam mefki değildir şüphesiz Rabbim bize şah damarımızdan daha yakınsın niyetimizi bizden daha iyi bilensin şüphesiz.

Rabbim ayetinde emrettiğin vaadine güveniyoruz şüphesiz Rabbim vaadinden dönmez; Cihad edenlerin eliyle küffarı cezalandırdığını emrettin bizlere Yanlızca senin rızan için bütün kibirimizden, nefsimizden kurtulup küffara karşı Cihad etmeyi küffara karşı Muzaffer olmayı bizlere Nasip Eyle inşaAllah.

#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti

 4 
 : 28 Eylül 2018, 17:32:49 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Mevzu Müslümanın  Namusu ise Allah şahit geri durmayız pes etmek yok gururumuz vicdanımız bunu reddeder zaten. Olumsuzluklarda Ülkümüzden dönmeyiz Biznillah olumsuzluk varsa bile herşeye gücü yeten Rabbimiz Allahü Teala var Elhamdülillah.

Utanıyoruz bu durumdan kardeşlerimiz çin mahlukatın zulmü altında iken Vallahi zoruma gidiyor. Biz nasıl müslümanız diyorum. Kardeşlerim canınızın sıkkın olması için illa evinizde bir problem olması veya kişisel bir sıkıntınızın olmasına gerek yok.

Dertlenmek için İslam Coğrafyasına Allah Rızası İçin bir bakın. Şunu düşünün evinizde rahatça otururken o saatte Doğu Türkistan'da Müslüman bir Ailenin içinde hiç tanımadıkları ve putperest bir iki erkek var evin Reisi namusunu müdafa ediyor..!

 5 
 : 12 Eylül 2018, 18:04:22 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Hayatı maalesef çok umursamazca yaşıyoruz uzakta olan da yanlış yapıyor ama  hadi neyse ya aynı şehirde olup da vurdum duymazlara ne demeli bizim derdimiz sadece Türkiye değil anlatamıyoruz izah edemiyoruz. Biz bugün Karaman da Şehit olan Bayram Çiçek kardeşimiz için dertlenmez isek neye yararız.

O Mübarek Aziz Şehidim kimin için Şehit oldu daha 25 yaşında Anasının kuzusu evinin Güneşiydi HavaAlanında Helikopterden Naaşı indirildi Eli Öpülesi Anasının feryadı içimizi kavurdu Müslüman olan vurdum duymaz olamaz ayıptır günahdır Vallahi.

Uzakta veya yakında farketmez Müslüman Kardeşlerimizin derdi ile dertlemez isek yarın derde düştüğümüzde diceğimiz ilk kelime Nerde bizim Müslüman Kardeşlerimiz nie yardıma gelmiyorlar? Rabbim bütün ümmeti Muhammede Kardeşlik Muhabbeti versin inşaAllah.

Bütün Azizlerimiz, Geçmişlerimizin Ruhu İçin El Fatiha  #ŞehitPÖHBayramÇiçek #DoğuTürkistan #İslamBirliği

 6 
 : 04 Eylül 2018, 20:40:33 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Tarihimiz ve Atalarımız bize sadece Türkiye Cumhuriyetini Emanet etmedi Dünyanın heryerindeki Müslüman kardeşlerimiz bizlere emanettir. Sadece Devlet-i Osmanlı zamanı Değil Tarihe başladığımız yer Orta Asya yaşayan Müslüman kardeşlerimizde bize emanettir.

Ve unutmayın orada şuan zulüm altında Doğu Türkistan Devletimiz var. Yıllardır unutulmuş Türkiye'de sanki büyük bir sırmış gibi fazla kişinin bilmediği Mübarek emanettir orası bize. Aslımızın geldiği Vatanımızdır Doğu Türkistan.

Bizlere düşen tarihin peşine düşmektir siz unutsanızda gün gelir vicdanınız sizi rahat bırakmaz bu sevdanın peşinden koşar gidersiniz Rabbim bu sevdayı yüreğimize öyle bir yerleştirsinki inşaAllah işimiz gücümüz tarihin bize emaneti olan Doğu Türkistan olsun.
#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti

 7 
 : 27 Ağustos 2018, 10:30:34 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bayramdan Önce İlhan Kardeşim beni aradı Karadeniz bölgesinde Doğu Türkistan davamıza gönül veren Hafızlık yapan lise çağlarında daha küçük Aslan yürekli kardeşimizin Doğu Türkistan için birşeyler yapmak istediğini söyledi.

Biz Rizede olduğumuz için kardeşimize yardımcı olmamız rica edildi Konu Rabbimizin rızası ve Mevzu Doğu Türkistan olduğu için Emir Telaki Eder Baş Koyarız bu davaya. Koca adamlar daha Doğu Türkistan'ı bilmez iken Küçük Hafızım kendine dert etmiş Doğu Türkistanı Rabbim Razı Olsun inşaAllah.

Efendimiz (S.A.V) Döneminde Genç sahabelerin heyecanı ve imanı ile bu dava yükseldi bugüne dek İslam Geldi.Rabbim samsunlu genç kardeşim gibi Gençlerimize bu Mukaddes Davanın heyecanını, Azmini versin inşaAllah Bizlere de Bu Mukaddes Davanın Mücahidi olmayı Rabbim Nasip Eylesin İnşaAllah.

#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti #Arakan #VarolasınSamsun #VarolsunUmutlar

 8 
 : 19 Ağustos 2018, 21:30:14 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
O kadar geniş davranıyoruzki hiç birşey umrumuzda değil dimi ama bu nankörlüğün vurdum duymazlığın elbet sonu gelir. Müslüman alemi ateş topuna dönmüş klasik bir dua Allahım yardım eyle. Amenna Rabbimiz Yardım eder mazluma.

Ama biz nie müslüman kardeşlerimiz için birşeyler yapma derdinde değiliz hiç birşey edemiyorsak kardeşlerimizin derdi ile nie dertlenmiyoruz. Ohh ne güzel evimizde sıkıntı yok ise hiç derdimiz tasamız yok dimi. Efendimiz (S.A.V) bizi birbirimize emanet etmedi Allahü Teala Azze Ve Celle Müslümanlar Kardeştir diye emretmedimi.

Bu emir sorgulanamaz peki biz ne yapıyoruz bu emrin karşılığı neler yaptığımız bize sorulduğun da ne diyeceğiz. Kem küm yok hadi mücadele edecek yüreğin yok kalbinle nie buğuz etmiyorsun kardeşlerimizin derdi ile nie dertlenmiyorsun mübarek..?

#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti #DoğuTürkistanDeryadEdiyor

 9 
 : 16 Ağustos 2018, 09:32:22 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
İyi bilinki mübarek kurban bayramımız sadece bizim için değil aslında ihtiyaç sahibi müslüman kardeşlerimizin bayramıdır. Kendi nefsimizi ezelim Allah rızası için müslüman kardeşlerimize merhametimiz, dostluğumuz ile kurbanımızı paylaşalım. Kürek kemiği misalini lütfen unutmayın.

Efendimiz (S.A.V)'e Salatü Selam Olsun Onun gibi cömert olalım unutmayalımki Efendimiz Aleyhisselamın Davranışları, yaptıkları bizler için Sünnettir. Sünnetini Terketmedimiz müddetçe Efendimiz Aleyhisselamın Herhabgi bir Sünneti ile Amel yaptığınızı düşünün?

Emin olun bir Hadis-i Şerif ile amel yapsanız belkide Ahıretimizi kurtarabiliriz. Kimisi hayatı umursamazca yaşıyor biz umursamaz olmayalım hatta umursamaz olan kardeşlerimize ışık olalım onları kaybedip küffarın eline, şeytanın avucuna bırakmayalım.

Bayramımız Mübarek olsun inşaAllah Paylaşmayı Unutmayalım inşaAllah.

 10 
 : 01 Ağustos 2018, 12:16:29 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Namazımızı eda ettiğimizde veya içimizden gelip dua etmeye niyetlendiğimiz de sadece kendimiz yada ailemiz için istemeyelim. Hatta cömert olalım duada kendimizden önce zorda olup zulüm gören müslüman kardeşlerimizzin inşiraf ferahlığına erişmesi için yalvaralım Rabbimiz Allahü Tealaya.

Emin olun bunun karşılığı çok önemlidir müslüman kardeşini düşüneni Rabbimiz unutmaz. Kardeşlerimizin sadakasını biz verelim ordumuz, polisimiz, devletimiz, mübarek sancağımız için, müslüman kardeşlerimiz için sadakalar verelim.

Müslüman kardeşlerimiz için yardımlar edelim Allahü Tealanın yolunda infak etmekten geri durmayın elinizden geldiğince gerek Diyanetimize gerek çevremizde ihtiyaç sahiplerine Allah rızası için yardımcı olun.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10