Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 : 18 Nisan 2018, 22:11:08 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Doğu Türkistan'ın sesi olmaya her daim var olacağız İnşaAllah. Bu Mübarek Devlet ya öyle ya böyle gerek kan ile gerek siz çinli itler biat edince kurulacak Allahın izni kuvveti ile İnşaAllah. Allah var gam yok bizim pes etmeye asla ve asla niyetimiz yok.

Ya Rabbim bizlere güç kuvvet, iman ver inancımızı, umudumuzu daim eyle Yanlızca Umudumuz sensin Ya Rabbim. Rabbim yanlızca senin rızan için cihad etmeyi bizlere nasip eyle. Ya Rabbim Bizleri Küffar kavimlere karşı Muzaffer Eyle İnşaAllah.

İşimiz çok İşimiz zor Belki düşmanımız kuvvetli ama zerre inancımızı kıramazlar Allahın izni kuvvetiyle. Bizim gücümüz imanımız inancımızdır Evel Allah. Ya Rabbim bu Mübarek Gecenin Yüzü Suyu Hürmetine Kardeşlerimize Yardım Etmeyi Vatanımızı çin denen itin elinden, zulümünden Kurtarmayı bizlere Nasip Eyle İnşaAllah. Rabbim Mübarek Şehitlerimize, Ahırete Göç Eden Aziz Gazilerimize  Gani Gani Rahmet Eyle. El Fatiha.

 2 
 : 17 Nisan 2018, 20:31:03 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Devletimizi türlü türlü gerek fitne saçarak, gerek nifak tohumları ekerek, gerek ise ekonomi yönünden diz çöktürmeye çalışan kansızlar iyi bilsinki çok şükür Müslüman olarak doğduk İnşaAllah Şehadet Şerbeti ile Ebedi Hayata Rabbimiz Allahü Tealanın huzuruna gideceğiz

Müslüman olarak doğduk Müslümanın Fani hayatı çileler ile dolu olabilir İman etmişiz şükürler olsun imtihanımız der başımızın üstüne deriz. Biz bu cennet vatanı mübarek ülkemizi para karşılığında yada hani derler ya güneşli kolay günlerde sevmedik.

Bilakis küffara inat bütün Müslüman beldeler, işgal altında olan Müslüman beldeler de bizim için Türkiye'dir. Reisimizi Sayın Cumhurbaşkanımızı indirmek isteyen köpekler iyi bilinki Rabbim bizlere ömür verdikçe ReiSin peşinden gideceğiz Biz ReiSi Allah Rızası için sevdik.

 3 
 : 16 Nisan 2018, 20:29:09 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Mazlum Müslüman kardeşlerimiz çile içinde iken biz bunu umursamadan yerimizde duramayız keyfi yerinde olup hiç umursamayanlar iyi bilsinki bunun vebali onlarında boyunlarındadır elbet hesabı vardır Ebedi Dünyada. Nerde olursanız olun bu zulümü Allah rızası için duyurun.

Kardeşlerimizden Rabbim Her Daim razı olsun dinimiz islam dan o kadar çok koparılmak istendilerki bu o eli öpülesi kardeşlerimiz sırf islamdan kopmayıp Elhamdülillah Müslümanız dedikleri için siyasi terbiye adı altında zindanlarda akıl almaz işkencelere hayısızlıklara maruz kalıyorlar.

Biz asla ve asla susmayacağız Rabbimizin rızası için sahaya inip şehadete koşana dek Allah şahit durmayacağız. Ölür isek Cennet Bizim Olurda Şayet Sağ Kalır İsek Doğu Türkistan İslam Devleti Bizim..!

 4 
 : 09 Nisan 2018, 18:31:22 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Doğu Türkistan çin denen kafirin elinde inim inim inler iken sizler rahat rahat evlerinizde oturun öylemi. Allahü Teala herşeyi görüyor bizler bugün kardeşlerimizin sesine kulak vermez isek emin olun Rabbimiz bizim rahatımızı bozar.

Gün geçtikçe palazlanan düşmanın asıl hedefi biziz kendimize gelelim kenetlenmez isek düşman direk bize gelecek.

 5 
 : 06 Nisan 2018, 20:13:41 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
İslami Alan da İlerliyen web sitelerimize her gün yazı girebilecek güvenilir ekip arkadaşlarımız alınacaktır bilginiz olsun. Maaş ssk yemek size ait Gülümseme Real hayatınızdan kısmadan boş vakitlerinizde sitelerimize yazı girebilecek İslama, Müslümanlara faydalı olmayı gönülden amaçlayan kardeşlerimizi aramızda görmek isteriz.

 6 
 : 05 Nisan 2018, 20:56:23 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Bazıları öyle güzel menfaatlerine Dinimiz İslamı uyduruyorki onların adına biz utanıyoruz inanın. Adam misal 3 tl ye tavuk alıyor ana bayiye diyorki sen bunu bana 3 tl ye veriyonda barkoda 4  5 tl yazda kar edelim aynı şekilde ithal ettikleri firmalarada bunu diyorlar.

Bunları dedikleri adam Gayri Müslim ey Müslüman Kardeşim sen Gayri Müslim'e bunu derken hiç hesap ettinmi zararın sadece sanamı yoksa İslamiyetemi, bütün Müslümanlaramı, yoksa bu Mukaddes Dini Yüceltmek için canını hiçe sayan Aziz Şehit ve Gazilerimizemi.

Emin olun 3 kuruş için hırsa kapılıp en büyük zararı Dinimize veriyorlar. Gayri Müslimler şahıs hataları yüzünden İslamı yanlış görüyorlar. Bizim Web Sitelerimiz Kesinlikle Bir Tek Kuruş Dahi Kazanmıyor Şuan Reklam vs. Koymuyoruz. Ne yapıyor isek kendi cebimizden gidiyor.

Para vb. şeyleri biz bu siteleri 2. defa alırken hiçe saydık tek derdimiz ismine layik şekilde olması gereken çizgide devam ettirebilmektir. Allah Rızası İçin yanlış bişey gördüğünüzde bizlere bunu söyleyin eğer İslama Hainlik ediyor isek doğru yola gelene dek bizim kafamıza vura vura bize anlatın.

 7 
 : 04 Nisan 2018, 15:50:43 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Allahü Tealanın Emri kesindir tartışmak dahi haddimiz değildir Müslüman Kardeşlerim. Rabbimiz Müslümanlar Kardeştir Diye emretmedimi bizlere peki bize ne olduda Kardeşlerimize sırtımızı dönüyoruz.? Herkez için değil bu lafım şuurlu olan Müslüman Kardeşlerime Canım Feda

Müslüman Ülkeleri yangın yeri iken hayasızca eğlenip islamdan, kurandan, peygamber efendimiz (S.a.v) ve Geride bizi birbirimize emanet ettiği Ümmetinden bi haber olanlar sizin menziliniz, hedefiniz nedir. Kork ki o Mahkemeden Hakimin Kendisi Şahit..! İnkar edemezsin Kardeşliği o Mahkemede, yapmadım umrunda olmadığı halde umrumda idi desen dahi hemen olayın gerçeği koyulacak önüne.

Yıllardır Orta Asya'da zulüm Gören Müslüman Kardeşlerimizi hiç düşünmediler maalesef Myanmar'da sırf Müslüman olduğu için canlı canlı yakılan Müslüman Kardeşini kendine dert etmemiş hiç zoruna gitmemiş miskin Şuursuz İnsan. Sana sual edildiğinde ne yaptın diye ne cevap vereceksin..?

 8 
 : 02 Nisan 2018, 18:54:52 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Küffar kalabalık nükleer silahı var diye biat edecek halimiz kaderimizi bu itlerin insafına bırakacak halimiz hiç yok. Zaten inancımız, vicdanımız bunu kabul etmez asla küffarın eline bakmayız evel Allah. Müslümana umutsuz olmak haram!

Bizlerin tarihi hiç bir vakit esir olup zillete düşmeyi kabul etmemiştir. Şükürler olsunki bizde Atalarımızın izinden gidiyoruz düşsekte kalksak ta küffara benzemeyiz, küffarın insafına kendimizi bırakmayız. Şimdi ise Doğu türkistan için Müslüman Kardeşlerimizi çin denen putperest kafirin elinden kurtarmamız gerek.

Doğu Türkistan Devlettir Bir döneme ışık tutan Medeniyetin Beşiğidir. İlk posta teşkilatının kurulduğu, ilk hastahanenin kurulduğu Ata toprağımızdır. Allah Rızası İçin Müslüman Kardeşlerimizi savunmak boynumuzun borcudur. Ya hep varolacağız ya hep yok olacağız bugün sessiz kalır isek çin denen itin bir sonraki hedefi biziz.!

 9 
 : 29 Mart 2018, 20:43:16 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Müslümana umutsuzluk haramdır Çünki umut tek kapı Haktır Rabbimiz Allahü Tealadır. Olduki gaflete düştük baktıkki geri dönüş yok uçmağa varırken sizdende ne kadar koparabilir isek koparır onları da peşimizden götürürüz. Çakma harakirileriniz ile güyya tarihe iz bırakmışsınız.

Siz birde bakın bizim Kıbrıs harbimize ne mucizeler olmuş. Bir askerimizin 10 yunan askerini rehin almasınamı şaşarsınız yoksa, yakıtı bitmekte olan uçağımızın yanındaki yeşil sarıklının gösterdiği yerleri bombalamaya devam etmesinemi şaşacaksınız.

Bunlara anca imanı zayıf veya hiç olmayanlar inanmaz. Öyle bir zamandayızki içimizde nice imanlı imiş görünümünde olup Müslüman kardeşini küffara menfaat karşılığında satanları görüyoruz. Allah rızası için tıpkı bir işten istifa eder gibi bari açık açık söyle niyetinide bari Dinim İslama zarar verme.

 10 
 : 27 Mart 2018, 20:05:16 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Rabbim Gani Gani Rahmet Eylesin İnşaAllah Muhsin Reisimize. Bu dünyadan Vefakar, Cefakar Dik durup eğilmeyen Müslüman Bir Lider Geçti. Hayatını mutlaka inceleyiniz o kadar çile çektiki neredeyse gün yüzü görmedi işkenceler gördü aç bırakıldı Orucunu açmasına dahi müsade edilmedi.

Yıllar gelip geçti Bu Cefakar Lider Bağımsız Vekilimiz oldu. Avrupa insan Hakları ayağına kadar geldi Sırf Cumhurbaşkanımızı Güç, Destek olarak Zayıflatmak için Rahmetli Muhsin Reise sordularc gördüğünüz işkenceler için Ülkenizden şikayetcimisiniz diye.

Rahmetli İmanlı Salih Bir Kimse İdi, Mübarek Vatanın Birliği, Devletimizin Her Daim Bekasını düşünüp kendinden önce tutardı. Avrupalı fitneci itlere Asla ülkesinden şikayetçi olmayacağını söyledi. Ahıreti için dünyalık menfaatlerini bir kenara itecek kadar İmanlı Bir Lider Örnek Bir Lider.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10