Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 : 16 Ocak 2018, 21:22:49 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Kolay olanı herkez elde eder.Biz kolay olanı sona bırakırız gücümüzü zora yorarız.İmkansız zaman alır belki ama işin başında bismillah çekeriz bizim için zor kolay olsun diye.Bizim zordan kastımız Turan'dır.Müslüman Birliğidir.Türk İslam birliğidir.İslamı Layığı ile yükseltebilmektir.

Kim bu yola çıkar sadece Rabbimizin rızası  için emek sarfeder bilsinki Rizede bir kardeşi vardır ömrüm islamın yükselişi uğruna feda olsun. Sahab-i ikram neler çekti hiç merak edipde araştırdınızmı. Mübarek Sahabe olmasaydı Gönlümüzün Efendisi Efendimiz (s.a.v) olmasa idi halimiz nice olurdu MazaAllah.Nerden ne şartdan geçip geldiğimizi unutma Ey Müslüman Kardeşim.
,
Kimse bu dini Mübin İslamı rahatça yaşayıp bizlere emanet etmedi. Her devirde Bizden önceki Müslüman Atalarımız büyük zorluklar gördü, işkence görenler oldu,Ailesini, hayatını kaybedenler oldu. Kaybeden Dedim de Abdullah bin cahs (r.a) Rahmet olsun. İnşaAllah Bizde böyle yiğit oluruz.Bütün Cefa Çeken Müslümanlara Rabbim Gani Gani Rahmet Eylesin.

 2 
 : 12 Ocak 2018, 20:46:01 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Başımıza her ne gelirse gelsin nefes alabiliyor isek demekki umut var.Başarmamız için bize nefes alabilmeyi nasip eden Rabbimiz var.Biz çok şükür islamı kabul edip müslüman olarak yaşayan ülkü, gaye sahibi  insanlarız. Bazen olmuyor işler yolunda gitmiyor diyoruz gaflete kapılmayalım. Gaflete kapıldığımız an şeytan öyle bir vesvese veriyorki bizlere Allah muafaza dinden çıkmamıza sebep olacak düşüncelere girebilir veya bir laf söyleyebiliriz.

Gaflet'ten kurtulabilmemiz için önce tamamen teslimiyet içinde olmamız gerekir. Teslimiyeti öğrenmek için sahabeleri örnek alın, atalarımızı  örnek alın. Atalarımız geçmişte yaşantılarıyla tek gayelerinin Allahü Tealanın Rızasını kazabilmek için hizmet ettiğini göreceksiniz.

Siz değerli Müslüman Kardeşlerime tavsiyem, alacağınız kitabın kapak resmine vs. aldanmayın şairi hakkında bilgi sahibi  olun.Araştırma olanağınız var ise mutlaka etraflıca araştırın.Çünki işlenen konu hoşunuza gider iyice kapılır iseniz gerçek sanar öyle inanırsınız.Kendinize geldiğinizde çok geç olabilir farkında olmadan zararınız islama dahi dokunur.

 3 
 : 09 Ocak 2018, 21:43:06 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Çok Şükür ki Müslüman Türk İslam Birliğinden Yanayız Türkçü olduğumuz için kızanlar var.İran parçalansın die nida atanlara destek vermedik. Hatta İran topraklarında olan Güney Azerbaycanlı Müslüman Türk kardeşlerimize dahi destek vermedik.Çünkü: İçinde bulunduğumuz durum her fırsatta şii sünni ayırımı yapıp İslamın parçalanmasına sebep olan İranın yok olmasını desteklemedik.

Aslında her fırsatta büyük israil projesine hizmet eden İranın yıkılmasını şu sıra istiyemeyiz. İnşaAllah bu olaylardan ders çıkarırlar dostlarının sadece Bütün Müslümanlar olduğunu artık görmüş olurlar.Türklüğe sıra gelince: Filistin'i bırak bize sahip çık diyen ve suriyede vs ölen müslümanlara sünni nasıl olsa gözüyle bakanlara nasıl güvenipte savaşa girebilirsiniz.

Netice itibarı ile sadece durum gereği bu seferlik parçalanmana destek vermedik.Emin ol Yıkılacağın Kesin olsa Güney Azerbaycan'daki Kardeşlerimiz Devletini Kurar yada var olan 2 devletinden birine katılır.Aklını başına al oranız buranız oynamasın ey İran 2. kez kendi milletin satılık olduğunu ıspatladı 3. defada durumu kurtaramazsın.

Ortadoğuda istesende istemesende Türkiye Cumhuriyetine biat etmek zorundasın.Bizle düşman olman demek ya abd ve israil itine köpeklik yapman olur yada bizsiz yok olup gidersin.

 4 
 : 28 Aralık 2017, 20:41:06 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Buda Bir Oyun olabilir. Nerden biliyorsunuz bunun kesin olduğunu ? bu fetö itleri öyle sinsiki şeytanın akıl dengi bunlar sadece bunlar değil bunlar dediklerimizin içinde Müslümanlara Ülkemize düşman nice şerefsiz devletler vardır.Hemen kanmayın Adaleti sağlamak için gerekirse bekleyin nasıl şuan bizi bekletiyorsunuz onun gibi.

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki içimizde Devlet Kademelerin de üst makamlarda hainler var.Özellikle Kara Kuvvetlerinde mevcut kaynaklar demiyormu Kara Harp okulun da vs. fetöcü olmayanları barındırmıyorlardı diye.Şimdimi temiz oldu 15 Temmuz'dan 3   4  Dönem önce mezun olanlar.

Osmanlı Devletimiz neden yıkıldı hiç merak ettinizmi? Meydana gelen isyanlar vs. bastırıldı asıl kaynağına inip kurutulmadı suçlu suçsuz kelleler alındı nasıl olsa devlet kademesi darbe ile indirilmedi sıkıntı olmaz deyip devam edildi perde arkasında olan hainler tıpkı motor ustası gibi her yaptıkları yanlıştan ders alıp bir sonrakine daha profosynel çıktılar.

Sonuç Cihan İmparatorluğu Yıkıldı Müslümanlar olarak En çokta Atalarımız Bunun Altında kaldı yıllarca zulüm görüldü sırf asırlardır bize diş geçiremediler Çınar yıkılınca fırsat bulup işgal etmeye bile kalktılar. Bugün ise fetönün ekmek verdiği köpek bile hizaya çekilmelidir.

Allah Korusun 15 Temmuz da aksi bir durum olsaydı neler olurdu diye hiç düşündünüzmü bırakın A Haberdeki Devire Göre Seyire duran Menfaat gereği RTE'ci olan yazarları profları vs. Bir daha seçim olmazdı emin olun. Bu abd iti destekli bize Darbeler yapıldı asker yönetimi siyasetçilere devrettiğin de Şükürler olsun Rabbim Bize İmanlı Liderler Nasip etti bunu hesaplayan küffar bir daha seçim yaptırırmıydı .? Bu Yüzden fetö cü şerefsiz kim olursa olsun anasından emdiği süt burnundan getirilmelidir.

 5 
 : 21 Aralık 2017, 20:14:08 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Günümüzde sosyal medya veya tvler maalesef siyaseti hedef alarak Ülkemizi ve Müslüman Ülkeleri karıştırmak için en etkili  silah.Misal Hükümet Sol iktidar da iken birçok kanal da dini baltalamak  için veya abd iti  bir ülkeyi işgal etmek istediğinde Müslümanlar Sessiz Kalsın die Düzmece Hayalen Haberler yaparlardı.

Bir örnek verelim: Rahmetli Saddam'ı kötüledir. Yok oğlu düğünde bunu etti, Rahmetli Saddam kürtlerin üzerine bomba attı vs vs. Rahmetli Saddam Müslüman ülkelere saldırmaktan başka bir işe yaramayan pkk lı terörist itlere bomba attı.Yıllarca İran ile Savaşarak Müslüman Kanı akınca iyiydi dimi YAVŞAK AYDIN DOĞAN VE SAZ EKİBİ.

abd itine kafa tutunca kötü insan katili olmuş oldu.Ne istediniz Ulan şerefsizler Kaddafi'den, yada Mısırın İlk Seçilen Cumhurbaşkanı Mursiden.? Siyonistlere, Küffara hizmet etmiyorlar die dimi bunlar.

Ey Müslüman Kardeşlerim Allahü Tealanın Rızası için Sizlere yalvarıyorum: Bir haber, resim vs gördüğünüzde hemen barut olup devlete yüklenmeyin araştırın Bu Mübarek Vatan bizlere hibe edilmedi her karışında Cennet Mekan Atalarımızın kanı mücadelesi var.Mübarek Atalarımızın Kemiklerini Sızlatmayalım.


 6 
 : 18 Aralık 2017, 22:10:10 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Nureddin Yıldız Hocamızın verdiği dini sohbetlerinden birinde Hz Ömer Efendimizin Rahatlığa bolluğa kavuştuklarında dahi hüznü vardı.Bir Halife neden bolluğa kavuşunca üzülüp ağlasınki.Sorumluluğunda olan Ümmet maddiyat olarak rahata kavuşunca neden hüzünlensinki.

İmtihanın ağırı bollukta olur şükür ne kadar artar veya azalır, zikretmek artarmı eksilirmi. 7 
 : 15 Aralık 2017, 18:30:48 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Toplandınız dedikki artık israil bitecek.Bir karar çıktıki sahipsizliğimize, gururdan yoksun olan Müslüman Ülke Liderlerimize üzüldük. Rabbim İnşaAllah Bizlerede Liderlerimizide İman ve Cihad Şuuru Verir.Bu doğu kararını alırken hiçmi stratejik planlar üretmediniz.

Hiç düşünmedinizmi? israil bundan cesaret alır da daha fazla zulüm eder Müslüman Kardeşlerimize.Sisi ve Suudi ler gelemedi çünki iyice siyonistlerin oyuncağı olmuşlar darbeyi yaptıran zaten siyonistler isterseler bir darbede sisi ve ekibini gömerler.

Ne kadar Aciziz dimi utandınızmı hiç sanmam Mavi Marmarada şehit verdik para aldınız sustunuz bir süre sonra kime sorupta gittiler dediniz. Bir süre sonra 'AFERİM İSRAİL İYİ VURDUN' sana birde kola fabrikası açalım der gibi fabrika açtınız.Bazen düşünüyorum da bize iyi görünüp savunduklarımız tıpkı Suudi Kraliyet veya kimi zaman İran gibi siyonizme büyük israile hizmetmi ediyor.

Şuan baş gösteren olaylar bunu gösteriyor bize; Gemimi vur, vatandaşlarımı öldür al para sus, Avusturalya devletine bizi Osmanlıdan kurtardığınız için teşekkür ederiz minnettarız diyen israile tek cevap verme.Kudüs'ü kafana göre paylaş bi süre batısı ile idare et sonra doğusunuda alırsın dermiş gibi kararlar çıkarın.

Bizde sizin elinize kalan Müslümanlar Olarak diyoruzki; Çok Şükür Allah Azze ve Celle Var! siz israil ve müttefiklerindenmi korkuyorsunuz, Reisim Senin bir lafınla bu millet Ülkeye Siper oldu, Sen yeterki Dik dur saçma sapan kararlara imza atma biz Allahü Tealanın izni ve kuvvetiyle Cuma Namazını Kudüs'te Senin Arkanda Kılalım. . !

 8 
 : 12 Aralık 2017, 19:50:27 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Son günlerde öyle bir fitne salındıki Müslüman Aleminin içine siyonist itinin oyuncağı olan sözde müslüman ülkeler utanmasalar elleriyle Kudüs'ü verecekler.Biz hepsine karşıyız Kudüs içinde Savaşmaya hazırız.Biz Rabbimizin Rızası için Cihad Etmeye doğduğumuzdan beri hazır kıtayız.

Bizi hüzne boğan her gün Müslüman kardeşlerimiz ölür iken güyya islami cihad veya Filistinde olan Filistin için Savaşmaya hazır olduğunu beyan edenler nie küffar ile çatışmazlar.. ? Birşeyler Yapmak İstiyor isek Önce kendimiz inanalım. 9 
 : 26 Kasım 2017, 11:07:35 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN
Avrupa çok iyi biliyorki Türkiye'yi dize getirmek için örf adetlerden uzaklaştırmak en önemlisi İslam'dan Kuran-ı Kerim'den bir haber bırakmak.Bizler Dinimiz İslam'dan bir haber olur isek Kurma, Avrupa'nın Güdümünde olan yapma hocalar güyya islam alimleri Türer bize bizim dinimiz İslam'ı yanlış bir şekilde öğretir.

Bir örnek vermek gerekirse 1. Amerika'da oturan ülkeme kumpas kuran köpek fetö itidir.Suudi Arabistan'da fetva veren İtrail konusunda saçma sapan düzmece fetva yayınlayan Suudi yapma Alimidir.

Sıtkı Hocamıza kulak verelim:


 10 
 : 20 Kasım 2017, 19:05:47 
Başlatan SeRCaN - Son mesaj Gönderen: SeRCaN

Yıllardır zulüm gören Müslüman kardeşlerimiz var Orta Asyada myanmar yani Osmanlı Devletimiz zamanın da Burma'lı Müslüman Kardeşlerimiz sadece bu kardeşlerimiz değil Doğu Türkistan'ımız var. bizler buralarda o kadar rahatızki hiç aklımıza gelmiyor dimi zannetmeyinki bu zulmün vebali bizde değil.

Biz Müslüman olarak ne ettikki bugüne kadar Burma da Müslüman kardeşlerimiz kaç yıldır zulüm görüyor bizim devletimiz sanki yeni haberi olmuş gibi şimdi yardıma başladı. Filistin de yıllardır zulüm gördü anca insanı yardım ettik Müslüman Kardeşlerimiz Küffara karşı Vatanımızı savunabilsin die ne yaptık?

Orta Asya'da kalan kardeşlerimiz kendilerini feda ettiler Müslüman Türkleri orta Asyadan silmesinler die orda kaldılar ama bizim devletimiz Çin'e gitti Çin'in toprak bütünlüğünü savundu Doğu Türkistan'da Dinim İslamı yaşadığı için zulüm gören Müslüman Kardeşlerimizi resmen ateşin içine attılar yaptıkları 2018 Çin'de Turist yılı Antlaşmasıyla.

Sonra iki yakamız bi araya gelmiyor İsrail İlk Kıblemizi yağmalasın biz kola fabrikası açalım bunları unutmuyoruz her yıl olgunlaşması gereken Devlet Liderlerimiz Maalesef Her Geçen yıl Amatör'leşiyor. Öyle bir Ustalık Dönemi geçiriyoruzki bi çözüm süreci yaptık dillere destan Devletimize göre başarı evet çok leş Aldı Aslanlarımız ama Amatörlük yüzünden kaç Şehit verdik hendekler kazılırken, bombalar döşenip, silah, mühimmatlar yığılırken Devletimiz bilmesine rağmen bişey yapmadı.

İnşaAllah Devlet Büyüklerimiz daha fazla hata yapmaz biran önce Orta Doğu'da dostu düşmanı daha iyi görürler Türkmen Kardeşlerimize daha çok destek verirler.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10