Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Zor Gün Dostları  (Okunma Sayısı 1204 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 20 Mart 2018, 18:42:58 »

Büyük bir savaşa girer isek kuşkusuz cepheye koşacak kardeşlerimiz var şükür. Yıllar önce nasıl koşup geldiler nasıl ki ingilizlerin emrinde savaşmadıkları için kurşuna dizilerek şehit edildiler. Biz dünü hatta bildiğimiz kadarıyla asırlar öncesinde yaşananları dostu, düşmanı unutmuyoruz.

Devletimizn antlaşma yaparak iyi geçindiği çin denen kızılbaş it bizim hiç bir vakit dostumuz olmamıştır ve emin olun olmayacaktır. Doğu Türkistan'da Türk Sancağının, Türk ürünlerinin vs. olmasına dahi tahammül edemiyen bu şeresizlerin davranışı israil denen İslam, Müslüman düşmanlarını anımsattı bana.

Nasıl ki israil denen kuduz it bizim baş düşmanlarımız arasında ise emin olun çinde öyledir, rusya denen moskof itide öyledir. Eminim Devletimiz bunların hesabını yapıyordur. Öyle büyük kansızlıklar dönüyorki Müslüman bir aile ile hiç alakası olmayan putperest bir çinli it Müslüman Ailenin içine yerleştiriliyor Baskı ile.

Bu durum Bir Müslüman olarak benim zoruma gidiyor. Müslüman olanların da zoruna gitmesi gerek Zaten. Kardeşlerimizin Namusu bizim Namusumuzdur. Devletimiz En Kısa Sürede En İvedi Şekilde Diplomasi Nota Vermelidir.
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: