Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkistan Sizsizde Kurulacak  (Okunma Sayısı 394 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 26 Şubat 2018, 20:23:38 »

Allah Aşkına niyetiniz nedir? Neden duymazdan geliyorsunuz amacınız nedir? Kudurmuş köpek çinin zulümü ile Müslüman kardeşlerimizin ahları bizden de çıkmazmı düşünüyorsunuz.Sadece 40 Milyon Müslüman'ın yaşadığı Yer Türkistan bunun yanında çinli olup İslam Dinini seçip bizim kardeşimiz olan Müslüman Çinliler.Onlar dahi şuan Zulüm altında.

Neden sesimize duyarsız kalıyorsunuz savaş Devlet'ler için en son çaredir.Müslüman Türk Ülkeler İçimizde Bir olup Diplomasi olarak nota verir isek Emin olun Kardeşlerimize baskı yapamazlar.Biz cahil halimiz ile çin,rusya,iran,abd vb kahpe ülkeler helede Müslüman Ülkelerin Asla Müttefiki olamıcanı görebiliyor isek Devlet Adamları bunu eminim çok rahat görüyorlar.

Bir anda ilişkilerin kesilemeyeceğini de biliyoruz fakat en azından Ülkemiz Müslüman Kardeşlerimize destek Verir İse bu kudurmuş it çin Müslüman Kardeşlerimize Zulüm Edemez iyi bilirki Kardeşleri için Gerektiğinde Savaşacak Bir Ümmet Var.Çok şükür Aynı düşüncelere sahip Az Kişiler değiliz.40 Milyondan Fazla Türkistan'da Var.Biz Burdan yürüdükmü emin olun Fazlasıyla Ses Getiririz.

Herşeyi Geçtim Müslüman Türk Ülkeler Sözüm Hepimize Orada Türkistan İslam Devleti Kurulduğunda Hangi Yüzle Gideceksiniz? Hangi yüzle Kardeşlerimiz Diyebileceksiniz? Oradaki Müslüman Kardeşlerimiz Bir Olan Allahü Tealadan ve Fani Olarakta Türkiye Cumhuriyetinden Yardım Beklemektedir.Nedir Sizlerin Bu Nazı Kardeşlerimiz Orada Bizim Yerimize Şuan Zulüm Görüyor..!
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: