Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Suriye İçin Vicdan Konvoyu  (Okunma Sayısı 1187 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 06 Mart 2018, 17:58:57 »

Doğu Türkistanlı Müslüman Bacılarımız çin denen kafirin yaptığı zulümün içinden gelmelerine rağmen kendi dertlerini bir kenara attılar.Allah razı olsun kendilerinden kendi dertlerini unutup Suriye'de haksız yere hapishanelerde tutulan Müslüman Bacılarımız serbest bırakılsın diye Vicdan Konvoy'una katıldılar.

Yıllarca Devletimizin dahi göz yumduğu Doğu Türkistanlı Kardeşlerimiz bizlere bu Ahir Zaman'da Örnek Müslüman Oldular.Allah şahit Mukaddes Türkistan İslam Cumhuriyeti Bizim davamızdır.Zerre tereddüt etmeden destekliyoruz bilsekki fanilerden gelecek rıskım kesilecek yinede dönmem.

Bin türlü derdi olan Kardeşlerim dertlerini bir kenara atıp Suriye'deki Bacılarımızı kendilerine dert ettiler.Bize yakışan da Türkistan İslam Cumhuriyetini Kurmak İçin Var gücümüz ile Çalışmaktır.Doğu Türkistan bizim Ata toprağımızdır iyi bilinki şuan Oradaki Kardeşlerimiz bizim yerimize Zulüm görüyor.

İslam Dini ile uğraşıpda Muzaffer olan kimse yada bir Devlet Olmamıştır.En güçlü olan Devletler ise yıkılmaya mahkum olmuştur.Bizim Davamız Hak Davasıdır, Yardım beklediğimiz Hakkın Ta Kendisi Rabbimiz Allahü Tealadır.Bütün dünyanın Veli Nimetlerini Önüme Serseler Vallahi Bu Mukaddes Davadan Dönmem..!
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: