Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Son Nefesimize Kadar Türkistan  (Okunma Sayısı 544 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 21 Şubat 2018, 20:57:35 »

Şükürler olsun ki biz davanın ehemmiyetini İslam Dünyası için önemini idrak ettik İnşaAllah Bütün Müslüman Kardeşlerimiz de bunu idrak edebilir.Zulüm gören benim Müslüman Kardeşim ise nasıl duyarsız kalabilirimki.Müslümanlığın gereği zaten Kardeşine Sahip Çıkmaktır.Kardeşinin Namusuna zaval gelirken rahatından vazgeçmeyen Ey Müslüman Kardeşlerimiz bu ahhlar yerde kalırmı hiç.?

Biz rahatımızdan vazgeçmez isek emin olun bu çin denen komünist gelir bizim namusumuza göz diker ki zaten göz dikmiştir.İslam bizim namusumuz değilmi? Müslüman Kardeşlerimiz bizim Namusumuz Rabbimizin Emaneti Değilmi?Emanete Sahip Çıkamayandan Bunun hesabı sorulmazmı.?

Yıllardı çin zulmüne göğüs görüp Dinimiz İslamı Terketmeyen Müslüman Kardeşlerimiz neden Sahipsiz Bırakılıyor.Üvey evlat Muamelesi Dahi Gösterilmiyor Kardeşlerimize işin özü ise Türkistan'dakiler Öz Kardeşimizdir.Moğol Baskısı ile Anadolu'ya Gelen Atalarımız Oldu.Türkistan'da Kalan Kardeşlerimiz Hem Dinimiz İslam'ın Orda Yaşamasına Vesile Oldu Hemide Kültürümüzün, Varlığımızın Orda olmasını Sağladı.Şimdi Bizim Teşekkürümüz Bumu olmalıydı.?

Baskı görünce davasından vazgeçen insanlar var dimi.? Zulüm gören hemide bu zulüm yıllardır Devam eden Türkistan'daki Müslüman Kardeşlerimiz İslam'dan Vazgeçmedi Nasıl Mübarek Aşktır bu? Yemin Ediyorum Keşke Orda Olabilsem Kardeşlerime Destek Olabilsem Hiç Olmaz ise Böyle Utanç içinde Yaşamazdım...!
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: