Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Müslüman Ülkenin Bölünmesine Sevinen Alçaktır  (Okunma Sayısı 274 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 09 Ocak 2018, 21:43:06 »

Çok Şükür ki Müslüman Türk İslam Birliğinden Yanayız Türkçü olduğumuz için kızanlar var.İran parçalansın die nida atanlara destek vermedik. Hatta İran topraklarında olan Güney Azerbaycanlı Müslüman Türk kardeşlerimize dahi destek vermedik.Çünkü: İçinde bulunduğumuz durum her fırsatta şii sünni ayırımı yapıp İslamın parçalanmasına sebep olan İranın yok olmasını desteklemedik.

Aslında her fırsatta büyük israil projesine hizmet eden İranın yıkılmasını şu sıra istiyemeyiz. İnşaAllah bu olaylardan ders çıkarırlar dostlarının sadece Bütün Müslümanlar olduğunu artık görmüş olurlar.Türklüğe sıra gelince: Filistin'i bırak bize sahip çık diyen ve suriyede vs ölen müslümanlara sünni nasıl olsa gözüyle bakanlara nasıl güvenipte savaşa girebilirsiniz.

Netice itibarı ile sadece durum gereği bu seferlik parçalanmana destek vermedik.Emin ol Yıkılacağın Kesin olsa Güney Azerbaycan'daki Kardeşlerimiz Devletini Kurar yada var olan 2 devletinden birine katılır.Aklını başına al oranız buranız oynamasın ey İran 2. kez kendi milletin satılık olduğunu ıspatladı 3. defada durumu kurtaramazsın.

Ortadoğuda istesende istemesende Türkiye Cumhuriyetine biat etmek zorundasın.Bizle düşman olman demek ya abd ve israil itine köpeklik yapman olur yada bizsiz yok olup gidersin.


* iranolayları.jpg (17.58 KB, 300x168 - Gösterim: 438 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: