Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Mevzu Vatan İslam Derdimiz Hakkın Rızasıdır  (Okunma Sayısı 814 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 01 Şubat 2018, 20:29:07 »

Bizim niyetimiz halis çok şükür ülkümüz sadece ülkemize değil ümmete bütün alem-i islama hayırlı faydalı olabilmektir. Tarihe baktığımızda kimleri hain demediler ki bu vatana herşeyini silip de hizmet edenler dar ağacını da çıktı.Batılı islam, müslüman düşmanları içimizdeki gerçek hainlerin yardımıyla Mübarek tarihimizi istedikleri gibi yazdılar.

Bizim derdimiz kuru cihangir davası değildir, ismimizi kulların nezdinde baş köşeye yazdırmakta değildir. Hakkın rızası varken ne gerek varki fani nam edinmeye. Ne yiğitler var bilirmisiniz isimlerini bilmediklerimiz.Sahte tarihle bize söylemedikleri ne atalarımız ne mübarekler var bilmediklerimiz.

En büyük gelişimimiz olan eğitimi kafirin eline bırakmışız adamlar o kadar fetih etmişlerki bizi cephede olan yenilgilerini  medeni şekilde  binbir puştluk ile taçlandırdılar.Cepede tokatlayıp denize döktüğümüz yendiğimiz yunan kafiri bile masada yendi gerisini siz hesap edin.

Son Padişahın Halifemizin döneminde başlayan Milli mücadelede Halifenin Anadoluya gönderdiği yardımları Mustafa Kemal'e gönderdiği silahları demezler Biz Atamızıda severiz En kötü insan dahi olsa Müslümanlık ve ülkem için taş üstüne taş koyana başım fedadır.


* muslumanlar.netislamidinisohbet.jpg (74.92 KB, 800x600 - Gösterim: 1813 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: