Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Günümüze Işık Tutan Hazreti Ömer Adaleti  (Okunma Sayısı 416 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 21 Aralık 2017, 20:14:08 »

Günümüzde sosyal medya veya tvler maalesef siyaseti hedef alarak Ülkemizi ve Müslüman Ülkeleri karıştırmak için en etkili  silah.Misal Hükümet Sol iktidar da iken birçok kanal da dini baltalamak  için veya abd iti  bir ülkeyi işgal etmek istediğinde Müslümanlar Sessiz Kalsın die Düzmece Hayalen Haberler yaparlardı.

Bir örnek verelim: Rahmetli Saddam'ı kötüledir. Yok oğlu düğünde bunu etti, Rahmetli Saddam kürtlerin üzerine bomba attı vs vs. Rahmetli Saddam Müslüman ülkelere saldırmaktan başka bir işe yaramayan pkk lı terörist itlere bomba attı.Yıllarca İran ile Savaşarak Müslüman Kanı akınca iyiydi dimi YAVŞAK AYDIN DOĞAN VE SAZ EKİBİ.

abd itine kafa tutunca kötü insan katili olmuş oldu.Ne istediniz Ulan şerefsizler Kaddafi'den, yada Mısırın İlk Seçilen Cumhurbaşkanı Mursiden.? Siyonistlere, Küffara hizmet etmiyorlar die dimi bunlar.

Ey Müslüman Kardeşlerim Allahü Tealanın Rızası için Sizlere yalvarıyorum: Bir haber, resim vs gördüğünüzde hemen barut olup devlete yüklenmeyin araştırın Bu Mübarek Vatan bizlere hibe edilmedi her karışında Cennet Mekan Atalarımızın kanı mücadelesi var.Mübarek Atalarımızın Kemiklerini Sızlatmayalım.* AtamŞamil.jpg (15.73 KB, 285x177 - Gösterim: 433 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: