Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Gafletten Uyanın Artık  (Okunma Sayısı 1143 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 09 Mart 2018, 19:36:28 »

Küffar yine bir fitne saldı içimize. Eğer Taraftar Susmaz ise bu ufak gözüken nifak tohumu emin olun büyük bir ateş çemberi olacak bizim için. Dinimiz İslama Düşman Olan kansızların da gayretiyle ve içimizde güyya Devletimizin Menfaatini düşünen dost gibi görünen çakalların destekleriyle karşılıklı cevaplar ile mesele büyütülüyor.

Ülkemiz Atılımlar yapar iken batının karşı çıktığı sistemin ilerisi için 2019 a az bir zaman kalmış iken bir çok hamle denediler.  Rabbim bütün tuzakları başlarına geçirdi. Afrin'de Önümüzü kesmeye çalıştılar şükürler olsun Rabbime Aslanlarımızın Gayreti Rabbimizin İzni Kuvveti İle Hainleri ve destekcilerini eze eze ilerliyoruz çok şükür. Cephede bir kez daha anladılarki Peygamber Ordusunun bileğini bükemiceklerini.

Şimdi ise tarihte olduğu gibi yine fitne ile bizi dizi getirmeye çalışıyorlar.Allahü Tealanın Rızası İçin birbirimize sahip çıkalım. Biz birbirimize sahip çıkmaz isek güyya destek verip bizleri tek tek nüfuz ederler. Devletimize faydamız olsun isterken zarar vermiş oluruz. Başka bir Türkiyemiz yok Bu Mukaddes Vatan Sadece bizim değil sadece bizim gayretimizle ayakta durmuyor emin olun.  1.5 Milyarındır Türkiyemiz.
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: