Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Fitneciler İş Başında  (Okunma Sayısı 1113 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 08 Mart 2018, 19:32:54 »

Sizlerde Takip Ediyorsunuz Fitne Fesat Peşinde Gezenler, Nifak Tohumu Ekmek isteyenler iş başında.İhsan ŞenOcak Hocayla Bunu Denediler Diyanetin Otoritesini Sarsmak İçin.ŞenOcak Hoca İstifa Ederek Fitnecileri Susturdu.İnşaAllah Ümit Ediyoruz ki Niyeti Bizim Düşündüğümüz Gibidir.

Şimdi Nureddin Yıldız Hoca İle Bunu deniyorlar.İnşaAllah Nureddin Hoca Sukunetini Korur Devlet Büyüklerinden Kim ne derse desin Fitnecileri sevindirecek bir tutum içinde Olmaz.Emin Olsunki Nureddin Hoca Devletimizin Menfaati için Susar ise Bizim Nezdimizde, Milletimizin Nezdinde gönüllerimizde kat kat yeri artar.

İyi Biliyoruz ki ReiSimiz Ülkemizin geçtiği bu zor dönemden gerek bu cümleleri kurdu.Allahü Tealanın Ayetlerini Okuyan bir insan Dinimiz İslamın Devire göre Güncellemensini Beklemez.Bizlerde şunu iyi biliyoruzki Allahü Tealanın Emirleri Asla ve Asla Tartışılamaz.

Yüzyıllara, Asırlara göre Dinin Emirleri değişmez.Allah Rızası için Hem Devlet Saygı Değer Büyüklerimiz, Hemide Kıymetli Hocalarımız Sukunetini Korusun.Bu Tartışma Alem-i İslama ve Ülkemize Zarar Verir.Daha Dün Suudi Arabistan'ı Eleştirdik Ilımlı İslam Olurmu Diye.Güldüğümüz Başımıza Geldi.

Allah Rızası İçin Kenetlenelim.Küffara Mahal vermeyelim bizim Dinimiz İslam ile bizi bölmesine Müsade Etmeyelim.Derdimiz Ümmetin Refahıdır.Derdimiz İlahi Kelimetullahı Yükseltmek iken birbirimize düşmek hepimizin sonu olur.Kendi elimizle küffara zafer hediyye etmiş oluruz.
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: