Dini sohbet musluman sohbet islami chat dini chat islami sohbet

Sızıntı => Hakikat Damlaları => Konuyu başlatan: SeRCaN üzerinde 18 Nisan 2018, 22:11:08Konu Başlığı: Doğu Türkistan İçin Varız
Gönderen: SeRCaN üzerinde 18 Nisan 2018, 22:11:08
Doğu Türkistan'ın sesi olmaya her daim var olacağız İnşaAllah. Bu Mübarek Devlet ya öyle ya böyle gerek kan ile gerek siz çinli itler biat edince kurulacak Allahın izni kuvveti ile İnşaAllah. Allah var gam yok bizim pes etmeye asla ve asla niyetimiz yok.

Ya Rabbim bizlere güç kuvvet, iman ver inancımızı, umudumuzu daim eyle Yanlızca Umudumuz sensin Ya Rabbim. Rabbim yanlızca senin rızan için cihad etmeyi bizlere nasip eyle. Ya Rabbim Bizleri Küffar kavimlere karşı Muzaffer Eyle İnşaAllah.

İşimiz çok İşimiz zor Belki düşmanımız kuvvetli ama zerre inancımızı kıramazlar Allahın izni kuvvetiyle. Bizim gücümüz imanımız inancımızdır Evel Allah. Ya Rabbim bu Mübarek Gecenin Yüzü Suyu Hürmetine Kardeşlerimize Yardım Etmeyi Vatanımızı çin denen itin elinden, zulümünden Kurtarmayı bizlere Nasip Eyle İnşaAllah. Rabbim Mübarek Şehitlerimize, Ahırete Göç Eden Aziz Gazilerimize  Gani Gani Rahmet Eyle. El Fatiha.