Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bizden Yardım Bekleyenler  (Okunma Sayısı 1083 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 28 Şubat 2018, 21:38:56 »

Strateji uzmanlarının görüşü ve genel bir bilgi olarak her 100 yılda bir Ülkelerin sınırları ya daha fazla Genişleyerek Çoğalır veya Küçülerek Daralır. Bu engameler olurken nedense hep Müslüman Milletler zarar görüyor.Bu bizim saflığımız ve devlet büyüklerimize güvenip sadakat duymadığımızdan oluyor.Misal Libya Rahmetli Kaddafi ne yaptı sizede Küffara Sattınız Liderinizi.

Veya Rahmetli Saddam Küffara baş kaldırdı diye halkı galyana getirildi idam ettirildi Allah Gani Gani Rahmet Eylesin İnşaAllah.Suriye aynı kez 7 yıldır iç Savaşta olan yine Müslüman Kardeşlerimize oluyor şerefsiz esad terör örgütlerini ülkeden temizlemekten ise Mazlum Müslümanlara Müttefikleri: şerefsiz çin, şerefsiz rusya ile beraber Müslüman Katlediyor.O Kadar zoruma gidiyorki Bizim Topraklarımız için Bizleri Katlediyor şerefsiz çin ile rusya bizi katlederken kulladığı bombaların parası için yine bizim topraklarımızın yer altı zenginliğini alıyor.

Esad denen alçakta hiçmi beyin yok kendi halkını yanına çekip müttefikleri ile abd nin güdümünde olan teröristleri vursa otoritesi hiç sarsılmazdı.Rahmetli Saddam Teröristlere Kimyasal Bomba Attı denemek için abd iti bunu masum kürtlere Saddam bomba attı diye yaygara yaptı.Devletine Hiç bir zaman Sadık olamayan bundan zerre nasiplenememiş acizler abd ye namuslarını satıp Rahmetli saddamı devirdiler.

Sonuç: Bu satılmış kansız barzani gibi güç için karısını, kardeşini satabilecek kadar şerefsiz olanlar yüzünden Müslüman kardeşlerimizin kanı döküldü, Namuslarına zaval geldi, Öz Vatanlarında abd nin coni itleri tarafından işkence gördüler. Ama Salak olanlar hala uyanamamış barzani denen dansözün peşine takılmışlar kürdistan kuracaklardı aha size devlet gördünüz sanırım..!
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: