Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Afrinin Bedeli Ödenmiştir  (Okunma Sayısı 1173 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 02 Mart 2018, 21:33:08 »

Vatanımızın hemen yanı başında terör devleti kurulmasına elbette müsade etmeyecektik.Rabbim Devlet Büyüklerimize Her Daim Doğru Kararlar Almayı Nasip Etsin İnşaAllah.Allah-ü Tealanın İzni Kuvvetiyle İnşaAllah Girdiğimiz bu muhasaradan İnşaAllah Muzaffer Çıkacağız.

Bu Kalleş Küffar Kavimin Tek Amacı Bizi Afrin'de Güyya Terör Örgütüne Yenilmiş Göstermektir.Halbuki bütün yavşak ama Devletim Die geçinen şerefsizler ordadır.Çin denen yavşakta ordadır.Teröristlere silah satan pezevenk rusya, abd dahi ordadır.Diceksiniz rusya zaten orda.

Bu itlere kaleşnikof, bixi silahlarını yıllarca satmadımı emin olun yinede veriyor.Bunlar azılı Müslüman Türk Düşmanıdır.Rabbim fırsat vermesin bu kansızlara.Emin olun ilk fırsatta İstanbul'u tekrar kuşatır bu Müslüman düşmanları.Devletimiz mecburen rusya, çin denen Müslüman Düşmanı bu iki it ile yakın duruyor.

Elbet Allah-ü Tealanın İzni Kuvvetiyle Tam Gerçek Manada Güçleneceğiz Tarihimizi unutmadık, Tarih'te bunların düşman olduğunu Kafkas'larda, Orta Asya'da Bu kansızların neler ettiklerini ve şuanda yaptıklarını biliyoruz.Elbet bizim olanı siz kafirlerden Vura Vura Sıka Sıka Alacağız.

Rabbim İnşaAllah Mukaddes Davamız Uğruna Cihad Etmeyi, Müslüman Kardeşlerimizin Yardımına Koşup Onlara Ferahlık Götürebilmeyi Bizlere Nasip Eder. Şehitlerimizin ve Geçmişlerimizin Ruhu İçin El Fatiha.
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: