Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Fetih Yapmak Yurdunu Allah ıçin Savunmak  (Okunma Sayısı 7083 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 29 Kasım 2015, 08:34:00 »

ıbnu Abbas (r.a) Bizlere Aktarıyor; Resulullah Efendimiz (Sav)  Buyuruyor ki Biz müslümanlara;  Mekkenin Fetih Gününde; Artık Bu Fetihden Sonra hicret yoktur.Fakat cihad ve niyyet vardır.Öyleyse askere çağrıldığınız da hemen silah altına koşun.

Vatanın mukaddes oluşu boşamıdır sizce imansız vatan, vatansız da iman olmaz, çünki imanını yaşatacağınız rahat rahat ibadet edip hür olabileceğiniz vatanımız olmalıdır.Dünyanın her yerinde müslüman kardeşlerimiz zulüm altında büyük dersler çıkarmalıyız bu gidişat dan ne liderini ne ülkeni satma zira elin gavurunun tek bir hedefi var müslümanlığı bitirip hristiyanlığı  bizim gençlerimize aşılamaktır.

Bugün türkmen kardeşlerimizi ezmeye çalışanlar bizede niyetlenirler aslında onların niyeti biziz de, tarihimizden göğüs göğüse yaptığımız harplerdeki mübarek başarılardan korkuyorlar.

Bizim niyetimiz halis, rehberimiz kuran-ı kerim, Önderimiz Efendimiz Aleyhisselam, Rabbimiz Allah Azze ve Celle bizimle olsun Rabbimize sadık kalalım inancımızdan taviz vermeyelim inşallah rabbim biz müslümanları muzaffer galip  kılacaktır inşallah.


* 11.gif (21.7 KB, 189x180 - Gösterim: 1096 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: