Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Sahte Yazılım İle Telefon da Bylock Gösterme  (Okunma Sayısı 1210 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 28 Aralık 2017, 20:41:06 »

Buda Bir Oyun olabilir. Nerden biliyorsunuz bunun kesin olduğunu ? bu fetö itleri öyle sinsiki şeytanın akıl dengi bunlar sadece bunlar değil bunlar dediklerimizin içinde Müslümanlara Ülkemize düşman nice şerefsiz devletler vardır.Hemen kanmayın Adaleti sağlamak için gerekirse bekleyin nasıl şuan bizi bekletiyorsunuz onun gibi.

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki içimizde Devlet Kademelerin de üst makamlarda hainler var.Özellikle Kara Kuvvetlerinde mevcut kaynaklar demiyormu Kara Harp okulun da vs. fetöcü olmayanları barındırmıyorlardı diye.Şimdimi temiz oldu 15 Temmuz'dan 3   4  Dönem önce mezun olanlar.

Osmanlı Devletimiz neden yıkıldı hiç merak ettinizmi? Meydana gelen isyanlar vs. bastırıldı asıl kaynağına inip kurutulmadı suçlu suçsuz kelleler alındı nasıl olsa devlet kademesi darbe ile indirilmedi sıkıntı olmaz deyip devam edildi perde arkasında olan hainler tıpkı motor ustası gibi her yaptıkları yanlıştan ders alıp bir sonrakine daha profosynel çıktılar.

Sonuç Cihan İmparatorluğu Yıkıldı Müslümanlar olarak En çokta Atalarımız Bunun Altında kaldı yıllarca zulüm görüldü sırf asırlardır bize diş geçiremediler Çınar yıkılınca fırsat bulup işgal etmeye bile kalktılar. Bugün ise fetönün ekmek verdiği köpek bile hizaya çekilmelidir.

Allah Korusun 15 Temmuz da aksi bir durum olsaydı neler olurdu diye hiç düşündünüzmü bırakın A Haberdeki Devire Göre Seyire duran Menfaat gereği RTE'ci olan yazarları profları vs. Bir daha seçim olmazdı emin olun. Bu abd iti destekli bize Darbeler yapıldı asker yönetimi siyasetçilere devrettiğin de Şükürler olsun Rabbim Bize İmanlı Liderler Nasip etti bunu hesaplayan küffar bir daha seçim yaptırırmıydı .? Bu Yüzden fetö cü şerefsiz kim olursa olsun anasından emdiği süt burnundan getirilmelidir.


* Asyadan Osmanlı Torunları Geliyor.jpg (36.15 KB, 599x425 - Gösterim: 827 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: