Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğu Türkistan Da Zulüm Var  (Okunma Sayısı 2991 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 14 Şubat 2018, 18:47:31 »

Selamün Aleyküm Müslüman Kardeşlerim çin denen kuduz köpeğin her geçen gün Müslüman kardeşlerimize yaptığı zulüm artıyor.Bu kansız köpeklerin amacı Doğu Türkistan'da yaşayan Müslüman Türk'leri iyice sayı olarak bitirmektir.Sayımızı bitirip kendi göçmen putperes şerefsiz çinlileri bölgeye yerleştirmektir.

Bu sayede terör devleti çine baş kaldıracak Müslüman kalmasın bölgede.Aldığımız bilgilere göre 2023 - 2025 yılına kadar Müslüman Kardeşlerimizi bölgede iyice eritmeyi amaçlıyorlar.Allahü Tealaya Yemin olsun ki bilsemki 1.5 Milyar Müslüman içinde tek kalsam yine Doğu Türkistan'da olan Kardeşlerimi Savunmaya devam edeceğim.

Kanımda Canımda Müslüman Kardeşlerime feda olsun Ata Topraklarımı yar etmem şerefsiz çin hükümetine Rabbim Şüphesiz Nurunu Tamamlıyacaktır.Rabbim Asla Vaadinden Dönmez. Hasbinallahu Ve Niğmel Vekil O Ne Güzel Vekildir. Şüphesiz Herşeye gücü yetendir.

Kainatın Sahibi Rabbim El Açtım sana yalvarıyorum Bizlere İman ve Cihad Şuuru Nasip Eyle, Biz Müslümanları Küffara Karşı Muzaffer Eyle, Müslüman Kardeşlerimize Yanlızca Senden Alacağımız Güç Kuvvet ile, Yanlızca Senin Rızan İçin Yardım Etmeyi Götürmeyi Müslüman Kardeşlerimize Umut Olabilmeyi Banada Ümmeti Muhammede Nasip Eyle. Amin El Fatiha.


* doğutürkistanım.jpg (67.75 KB, 827x960 - Gösterim: 932 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: