Dini Sohbet musluman sohbet islami Chat Dini Chat islami sohbet islam

Sızıntı => Düşünce Deryası => Konuyu başlatan: SeRCaN üzerinde 09 Şubat 2018, 20:47:28Konu Başlığı: Şartlar Değil Önce Biz Hazır Olmalıyız
Gönderen: SeRCaN üzerinde 09 Şubat 2018, 20:47:28
Yakın sınırlarımız adeta terör yuvası oldu.Küffarın istediği de bu zaten ithal olarak gönderdikleri gerek kendi emekli itleri veya para ile tutulan ermeni yavşaklar aracılığı ile Müslümanlara zulüm edip gücümüze kavuşmamızı engellemek.Durum böyle iken  O  iki tane barzani şerefsizleri gibi satılmış köpekler çıkıp Devletin otoritesinin olmadığı yerlerde yeni Devlet ilan etmeye kalkarlar.

Barzani gibi itleri bölgedeki Vatan sevdalıları imha etmelidir.Madem Devlet otoritesi yok atış serbest ise ilk önce hainler gebertilmelidir.Bu itlerin şımarmasında maalesef devletimizin kabahati çoktur.Bölge bizim her türlü istihbarat geliyor mutlaka bu itlerin kimlere eğildiği belli iken devlet düzeyinde bu yavşakları ağırlamanın manası nedir.?

İlla hep bizmi kandırılacağız, neşteri vurmak lazım hainler derdest edilmeliki en azından Afrin'de savaşırken barzani iti destek gönderemesin.Bizim küffardan evvel hazır olmamız şart.Başarı için disiplinli harekat yapıp gücümüzü bu maşa dediğimiz şerefsizlere gösterip bu köpeklerin sahibine net mesaj vermeliyiz.

BİZ DAİMA HAZIRIZ! MEVZU İSLAM, VATAN, KURAN, MÜSLÜMANLAR, EFENDİMİZ (S.A.V) İSE KANIMIZI AKITMAYA HAZIRIZ. SON BİR NOT EMİN OLUN  SİZDEN DAHA FAZLA KAN AKACAKTIR..!!!