Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğu Türkistanı Sahipsizmi Sandınız  (Okunma Sayısı 2239 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 16 Şubat 2018, 17:13:06 »

Herşeyden Önce Dinimiz İslam Gereği Doğu Türkistan'da Yaşayan Müslüman Kardeşlerimiz Bizim Öz Kardeşimizdir! Hem Soydaşımızdır, Ata Toprağımızdır Atamızın, Atalarımızın Bizlere Vasiyetidir. Kızılbaş Çin Elçisine Atamız; Elbet Birgün Yine Çin Seddinin Önünde Buluşacağız Die Buyurmuştur.! Orda Yaşayan Müslüman kalmaz ise Mahşer günü Rabbimizin huzurunda ne ederiz.?

Nasıl bu büyük vebalin hesabını veririz? Umursamaz olamayız Rahatınız bozulmasını istemiyorsanız şimdi kendi rızamızla rahatımızdan vazgeçeceğiz ki Geriden gelen Altın Mübarek Neslimiz Yere Sağlam Bassın.Müslüman olmak çok güzeldir ama sorumlulukları vardır.Tarihi Bilerek Yetişir.Vefalı olması için Dini iyi bilmesi yağtığı işi Rabbimizin rızası için yapıp Atalarına Müslüman Kardeşlerine Vefalı olması gerektiğini iyi Bilsin.

Şimdilerde bize düşen Müslüman Türk Düşmanlarını üzerimize gelmeden Orta Asya'da İmha Etmektir.!Emin olun Allah Muhafaza Doğu Türkistan'a Sahip Çıkmaz İsek Arkasını Sağlama alan Kızılbaş Şerefsizler bizimle çok daha rahat uğraşır.Doğu Türkistan Müslüman Aleminin En Güzide Yeridir.Bereket Yatağıdır.Müslüman Kardeşlerimizin Rızkını kızılbaş itlere Yedirtmeyelim.Hem Kardeşlerimizin hakkını yiyip Zulüm Ediyorlar.!


* doğutürkistanımrize.jpg (40.75 KB, 679x679 - Gösterim: 666 kez.)
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: