Kullanıcı Adı:  Üye Olacağım
Şifre:  Şifremi Unuttum!
Hatırla?  

İslami Sohbet Programı İndir

İslami Sohbet Programı İndir
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Ne Ara Meziyetsiz Olduk  (Okunma Sayısı 1331 defa)
SeRCaN
islami chat
Yönetici
Tam Üye
*****

Karma +0/-0
Mesaj Sayısı: 214

Müslüman Bir Dünya ıçin El Ele


Site
« : 29 Mayıs 2018, 12:38:29 »

Müslüman Kardeşlerimizi çin denen kafirin insafına bıraktık o şerefsizde istediği gibi öldürüyor, zindana atıp işkenceler yapıyor, Ramazan Ayının Manevi Gücünü Hissetmeyelim Diye İÇKİ ile Oruç bozduruyor, Camilerde komünist marşlarını ayetlerin yerine okutuyor

MÜSLÜMAN BACILARIMIZI ÇİNLİ PUTPEREST KANSIZ ŞEREFSİZ KÖPEKLER İLE İSTEDİKLERİ GİBİ EVLENDİRİYORLAR. Şimdi soruyorum Müslüman olarak düşmandan daha da ağır Ne Ara GURURSUZ, MEZİYETSİZ olduk.

Ne oldu bize Müslüman olarak bizmi değiştik, islamiyet dinimi değişti? Kesin birşey varki düşmandan, kafir küffardan daha hayasız olduk. Şuurlu, Gururlu bir Müslüman bunca hayasızlığı kaldıramaz çünki. Allah rızası için kendimize gelelim.

Doğu Türkistan'da Müslüman Kardeşlerimize her türlü hayasızlığı yapan, kardeşimin orucunu içki ile zorla bozduran it köpek şerefsizler, İstanbul'da göz boyamak için iftar yemeği veriyor bizim hayasız Müslümanlar bu davete katılıyor.

Malum davete katılanlara Soruyorum?: Şerefinizi ne kadara sattınız, Yabancıya gitmesin fiyatını söyleyin biz Alalım. İstersek Alırız Da.
#DoğuTürkistan   #DoğuTürkistanİslamDevleti  #DoğuTürkistanİslamCumhuriyeti
Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer: