Dini Sohbet musluman sohbet islami Chat Dini Chat islami sohbet islam

Sızıntı => Bam Teli => Konuyu başlatan: SeRCaN üzerinde 30 Mayıs 2018, 14:49:25Konu Başlığı: Derdimiz Çok Kenetlenmek Tek Çaremiz
Gönderen: SeRCaN üzerinde 30 Mayıs 2018, 14:49:25
Her zaman Müslüman Beldeler kan yeri maalesef içimiz kan ağlıyor Mübarek Ramazan Ayı içimiz parçalanıyor yine. Ata Yurdumuz Doğu Türkistan Büyük Bir derdimiz, Arakan Desen Bizlere Atalarımızın Emaneti Müslüman Kardeşlerimiz Zulüm Altında.

Yemen'de Müslüman kardeşlerimiz açlık, susuzluk yüzünden hastalıktan bir bir ölüyor, Suriye yanı başımızda kan gölüne dönmüş Halep'de Su akması gereken Caddelerde Müslüman Kardeşlerimizin kanı akıtıldı gözümüzün önünde.

Bizler ise kendi içimizde kavga ettiğimiz için küffarın işini kolaylaştırıyoruz deyim yerinde ise ekmeklerine yağ sürüyoruz. Kudüs'ümüze göz diken kansız desen her geçen gün palazlanıyor İslam Dünyası için en yakın tehdittir.

Kenetlenmemiz için o kadar çok sebep varki Allah Rızası İçin Bu Mübarek Ramazan Ayı Kardeşlik Şuurunu İyice Hissedebilmemiz İçin Büyük Bir Fırsattır Bu Çok Değerli Fırsatı Geri Tepmeyelim İnşaAllah.